• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
19
Od zivkanja koristi nema. Nema pisanog traga njihovog odgovora pa se ne mozeš niti žaliti niti tužiti. Tko god ima primjedbu, mail sa upitom i dokazima da su u krivu. Pa da ih zatrpamo. Za početak .
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
17
Svake godine sve isto radim za klopke vec 5 godina i sad odjednom nesto ne valja.
Zvao na odjel za iaks naravno nitko se ne javlja.Dobijat ce sad svaki dan po jedan mail
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
19
Svake godine sve isto radim za klopke vec 5 godina i sad odjednom nesto ne valja.
Nek ti pošalju pisani dokaz gdje si i što pogriješio....jel ti bila kontrola na terenu? Ne znam.kako mogu bez kontrole kod klopki i zutih ploča naći grešku? Osim ak možda fulamo veliko i malo slovo u evidenciji...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,360
Ja se ne usudim pisati jer se bojim da bi radi moga moga pisanja možda nekome propao odlazak na godišnji odmor, a to nikako ne želim. Neka se oni lijepo odmore, a isplate i objašnjenja ako dođu dobrodošli su, a ako ne nikome ništa. Više sreće iduće godine. :ppozdrav:
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
17
Nek ti pošalju pisani dokaz gdje si i što pogriješio....jel ti bila kontrola na terenu? Ne znam.kako mogu bez kontrole kod klopki i zutih ploča naći grešku? Osim ak možda fulamo veliko i malo slovo u evidenciji...
Naravno da cu trazit sve pisano,nikakve kontrole nije bilo!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,360
Treba pisati uredniku Plodova zemlje i preko njega i drugih medija tražiti odgovore zbog neisplate ili umanjene isplate. Od pojedinačnih zivkanja i pisanja male ili nikakve koristi.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,360
Ja nemam nikakvog povjerenja u HPK i njihovog nalickanog manekena. Može se pisati i njima, ali oni to sve znaju ili bi trebali znati, a ne poduzimaju ništa. Ti pušu u istu tikvu sa vladajućima.

Meni se osobno najviše dopada varijanta sa cisternom gnojnice pa ih polijati v duž i poprek kaj bi smrdeli do idućih poticaja. Problem je samo kaj nemam cisternu. Za gnojnicu bi se još i snašel. Ovak mi ostane samo varijanta da sa fergusončekom i elevatorom preprečim cestu prema Vž.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
Decki jel vam ovisi to o zupaniji. Mene ploce,gnojivo i zatravnjivanje isplatito sve do 15.6. u punom iznosu. Jos stare iaks mjere. Pozeska zupanija
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
19
Mislim da nema veze sa županijom već sa novim mjerama.. koliko sam popratila ovdje svi koji su imali Iaks mjere po starom dobili su full iznose. Mi iz "novog ciklusa" smo u problemu.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
658
Ako ovdje ima mljekara još, sjećate se 2012 kad smo dobiti papire sa lijepim iznosima da će nam biti plaćeno kad bude bolje stanje u državi ? Lijepa cifra je bila na papiru , kod mene preko 300 000 kuna..no do dana današnjeg nitko ni ne spominje to...tako da..izvući će se oni i s ovime..a mi ? Tko propao tko ostao 😡
Bilo je i ove godine takvog "obecanja". I onda prođu izbori, krenu godišnji i zaboravi se.
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
17
Decki jel vam ovisi to o zupaniji. Mene ploce,gnojivo i zatravnjivanje isplatito sve do 15.6. u punom iznosu. Jos stare iaks mjere. Pozeska zupani

Mislim da nema veze sa županijom već sa novim mjerama.. koliko sam popratila ovdje svi koji su imali Iaks mjere po starom dobili su full iznose. Mi iz "novog ciklusa" smo u problemu.
Slažem se,moje parcele koje su bile pod starim iaks mjerama su isplacene a nove nista
 

Najnoviji postovi

Na vrh