• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Ima itko kakvu info hoce li isplacivati sta u veljaci?
Rata koja je inače išla u veljači isplaćena je u 12/23 - 90 % , još poravnanja 10 % . Tako kažu. A kad će se isplaćivati ekološka, M10 .... ovisno što ko ima... ?
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
27
Znači ti si za izbjegavat
Ma neee, ja sam zaljubljenik u poljoprivredu i tradiciju a u mojim očima sve navedeno vodi nestanku tradicije i malog gospodarstva a za taj prokleti euro više da bi udovoljili tamo nekima koji su kravu vidili samo u slikovnici a pod čiji utjecaj su pali mnogi i još padaju dok se oni kod kojih je to krenulo već na veliko otipaju od tih nebuloza ali ovo je monolog za jednu od onih tema koje sam spomenuo gdje se puno napiše a malo toga kaže
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Nema više zeleno pl a ako nemaš gpp to ti je to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Ma šta ste ludi ima nas koji još čekamo osnovno a sve zelene parcele 🤢
Zovite, pišite, pitajte
Meni fali još pola iznosa od prošle godine pa nevidim da je 90 posto uplaćeno
Pa nije isto kao prošle godine novi ZPP, Strateški plan, nema zelenog plaćanja (70 % osnovnog prošlih godina koje se dobivalo automatizmom i koje je ukinuto), manja omotnica, druga vrijednost prava... itd. Netko će dobiti možda više, mnogi manje, a uvelike ovisi o prijavljenim eko shemama (koje zamjenjuju zeleno plaćanje ). Pa zašto su neredi u EU!
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Zovite, pišite, pitajte

Pa nije isto kao prošle godine novi ZPP, Strateški plan, nema zelenog plaćanja (70 % osnovnog prošlih godina koje se dobivalo automatizmom i koje je ukinuto), manja omotnica, druga vrijednost prava... itd. Netko će dobiti možda više, mnogi manje, a uvelike ovisi o prijavljenim eko shemama (koje zamjenjuju zeleno plaćanje ). Pa zašto su neredi u EU!
Ma imam i eco scheme.
Žali bože
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Jel još netko danas dobio "čestitku" od porezne? TJ. mi koji smo zaposleni u opg-u.

Podignuta je osnovica na temelju koje plaćamo doprinose. I samim time podigli su mjesečni iznos doprinosa koje plaćamo.

A državnim službenicima se lijepo podigla plaća, a nama koji radimo i njima plaćamo za plaće se smanjuje. TJ. povećava se opterećenje na zaradu...
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
255
Pa kako se poveca prosjecna placa u RH tako nam se i povecavaju davanja za mir.i zdrastveno pa zoki to ti je svake godine sve vece i vece 🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh