• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
285
Ja sam dobio danas njihov standarni odgovor da su administrativne kontrole u tijeku.Izgleda da oni ni ne čitaju tekst koji šaljemo .
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
162
Drage kolege, biti će to dobro da se oni administrativnih kontrolama opravdavaju jer će isplate nešto kasniti, i biti će to dobro ako nam i isplate ostatak u 7mj. Samo meni ovo sve smrdi da se radi o tome da se opravdavaju jer su s isplatama stali, i da će se ostatak isplaćivati tek krajem godine. Jer sam tako i nešto čuo, pogotovo za tvpv, tko je dobio sad dobio, dr dio kraj godine.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
Morat cu i ja sutra zvati sta nije dobro sa klopkama, ništa od njih nije isplaceno.
Ima ko info zašto i zato?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Krivo je to što nije bilo predsjednika HPK u domovini. Bio je službeno u Bruxellesu gdje se žestoko borio za prava i dobrobit nas, malih sitnih ovčica. Ve kak se vrnul bu pročital naša pisamca i navalil kak nori na Agenciju za plaćanja da se to riješi u roku odmah i da se nama, malim sitnim ovčicama, pošalju poimence isprike za duševne boli i prazne novčanike. Moramo i mi imati razumijevanja. To su sve odgovorni ljudi koji se istovremeno bore za nas na par frontova. Oni nisu kak mi. Mi znamo samo za naše njivice i blago i ne vidimo ništ dalje od toga. Možda se negda zavrnemo vu birtiju i kazalište, ali to je sporadično i nije vredno ni spomena. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
96
Znam, i ja sam neki optimist, u odnosu na sveukupno razocarenje poljo zajednice, iako sam osobno smatrao da ce agencija ispunit ono minimum sto se od nas pg, opg trazi. Nije ni to, fali i to fali poprilicno, sto reci, koju poruku poslat. Meni vas je zao ljudi, ja imam posao, ovo mi je dodatno. Iako, vise volim i zivim za agro. Lp
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Nada je kurva. Slijede Odluke o isplacenim potporama u kojima ce biti umanjenja a u odgovoru na zalbu ce mislav satovic potpisati da je sve po njihovom pravilniku....
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Da smo normalna država onda bi bilo i normalno pitanje zbog čega je visina poticaja ista iz godine u godinu ili se čak neke mjere i ukidaju. Ima primjera gdje su poticaji i prepolovljeni (orah, lijeska....)? Da li bi bilo normalno da se visina poticaja usklađuje sa inflacijom i rastom troškova repromaterijala? Budući da mi ne živimo u takvoj državi onda je normalno da se svaki dan iznova pitanje da li uopće i bude kakvih isplata.
Zbog toga sam neizmjerno ljut na HPK koja ne odrađuje svoj posao. Izgleda da ni ne trebaju dok članarine kapaju, a narod uglavnom šuti.
 
Na vrh