• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
115
I tak,ima dosta nelogičnosti.s tim da su slike na agronetu lanjske.
slike na agronetu su nebitne, pogledaj npr. najnovije satelitske slike od google-a...
A svakih 5 dana se rade nove snimke ali mislim da je rezolucija dosta losa (osim ako oni imaju pristup boljim slikama, nego sta je moguce besplatno vidjeti).
primjer
 

Prunus

Član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
34
Mi nismo dobili ništa za žute ploče. Danas bila u područnom uredu Agencije, žena kaže da nam je sve ok, evidencije uvedene , i da su te isplate sad u tijeku. . Ali da oni ne znaju do kada ce ici za 2023.g ,nego ovi u Zg. Ma nitko ništa ne zeli reći konkretno. A ovi u Zg ne odgovaraju ni na mail ni na pozive...ma, sama sebi se divim kak ostajem prisebna dok nam tak demagogiju prodaju u lice. 🙈
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
115
vjerojatno ce nesto sitno odmah sutra isplatiti (barem nekima), da se mogu onda s time hvaliti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
73
Možda i krene isplata,bar nama kad su najavili da kreće isplata uvijek je prvi dan nešto sjelo na račun...
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
247
A gdje su zaostaci od 2023? Danas je zadnji dan. Ja čekam i čekam IAKS ali nema ništa
Dođe mi da počnem posati da ću nekog zatući, makar nek mi dođe policija i novinari da mogu reći kakva je stvarno situacija
 

Ratatata

Novi član
Tu od
25 Lip 2024
Poruka
8
A gdje su zaostaci od 2023? Danas je zadnji dan. Ja čekam i čekam IAKS ali nema ništa
Dođe mi da počnem posati da ću nekog zatući, makar nek mi dođe policija i novinari da mogu reći kakva je stvarno situacija
Sjelo nešto sitno, fali jos
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh