• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
239
Jučer sjelo za stajski gnoj. Imam dvije parcele u crvenom malo cudno jer je tu kukuruza pa ćemo vidjet dal ću dobit ovih dana ili......
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
239
Ja mislim da bi svi trebali dobit pa kasnije kontrole i kazne od preostalog poticaja

Mi koji imamo crvene dobit cemo do 30 studenog
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
86
Meni su zasada sve u zelenom, pa me bas zanima ako cu danas dobit za mlade..jer sto oni pisu to je samo danas…
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
239
Jesam i to 150 posto više nego u ljetu, a zašto eksperti nisu provjeravali preko ljeta poljoprivrednu aktivnost nego sada kad ide isplata.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
17
Sad sam zvao agenciju u zg kaže da ćemo ubrzo dobiti svi potporu i žuti i crveni rade se provjere svaki dan i sve ide mnogo brže nego lani, meni je rekla da mogu uplatu očekivati ubrzo iako imam gdje koju crvenu i žutu (naravno ako se ispostavi da je sve odrađeno)
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
411
Evo , mi smo dobili za mlade,a semafor je zelen. Jedna parcela "granično uz vodotokove" ( nešto uz kanal) je plavo . Valjda ovo kaj ostavljamo uz kanal jer inače vodoprivreda zgazi.

@bilogora nama nedostaje isto tak, kak si ti dobil. Zašto? Ne znam. Nema objašnjenja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh