• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
76
Očito da će biti kao i lani,jedan dio sada a jedan kasnije.Do kraja godine.
Mi koji imamo crvene i zute meni poslje podne odradjena ekspertna i potvrdjeno crveno ostalo crveno ,znaci da cu traziti slikanje ako dozvole
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
115
meni su boje promijenjene tek sljedeći dan (iako je dan prije prikazivalo da je rađena ekspertna), tako da još ima nade.
najbolje nazvati i provjeriti da li je još uvijek crveno, i vidjeti (k)ako se da riješiti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
Označili mi parcele u crveno dva dana prije isplate avansa, isti scenarij kao i prošle godine, tako da nisam u ovoj turi za isplatu, ne znam zašto mene uvijek biraju...🤔🤔🤔

Možda imaš neku vezu. :unsure: :(
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
867
Za travne trake sam dobio rješenje da mi priznaju 0,82Ha i neki dan uplačeno 514e......Ispada oko 626e/Ha a ne oko 900 kako je bilo određeno.Gdje je ostatak i kako se žaliti?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
U ova teška vremena za našu poljoprivredu, kada su sva lica namrgođena, a narod nadrndan kome se žaliti? Kome? :unsure:
 
Posljednje uređivanje:

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
86
po ovom clanku ispada da ce se to sve opet razvuci do Nove godine… ja sam OTP banka i mladi poljoprivrednik, sve mi je u zelenom i jucer nista nisam dobila za mlade, tako da sad ne znam da li oni to idu po zupanijama isplacivat ili opet neke dodatne provjere..booo

 

Najnoviji postovi

Na vrh