• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Mislim da je već odobreno. Kolega bio u agenciji prije 2-3 dana pa mu je rečen odobreni iznos za ovu isplatu
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Hahahaha,,,mi se čuli s odobravanjima upravo,,,,gosp..u administrativnoj ste kontroli tako da još niste u procesu odobravanja,,,krenulo je hahahaha laganje
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
I nama su rekli da kontrole još traju. Brzi su nema šta od 15.11 kontroliraju tak da strpite se do 30.06. To je samo 7 mjeseci. Hihihihihi
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Hahahaha,,,mi se čuli s odobravanjima upravo,,,,gosp..u administrativnoj ste kontroli tako da još niste u procesu odobravanja,,,krenulo je hahahaha laganje
Kakva sad administrativna kontrola?
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Pa ćemo glasati,a ne gospodi povišice a mi nemožemo pored čitavog agroneta i silne komunikacije mailom smsom znati za svako gospodarstvo kad mu koja potpora treba biti isplaćena i sukladno tome ulagati u opg,ovako uvjek povuci potegni. Puklo programsko razdoblje njima domet uvjek kontrola. Promjena na bolje od strane apprrr nema. Ko da oni svaki mjesec imaju plaću jednom 5 drugi put 17 pa sljedeći mjecec 26, al da im tek 1 jave kojeg će bit taj mj. A ne kao nemorate gtf,pa kad sve odradim najmanji mi prblm dostaviti fotografije,mogu im svaki dan snimiti i učitati nego da me trpaju u kontrolu zbog oblaka kad je bio snimak monitoring. Zamisli opravdanje od silnih mil utrošenih na kontrole.
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
563
Njima digli plaće 50% i nitko ne kontrolira koliko i šta rade. Pola ih na bolovanju. A mi ka da smo kriminalci stalno u kontrolama. Prolitnji radovi počinju nitko ne pita odakle gnoj zaštitna sredstva, oranje. Samo je bitno da zabranjuju pesticide, slikavanje i geotagiranje
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
163
Mene su jutros zvali da su mi priznali prigovor na izvještaj kontrole, kad su došli u 1. mj u kontrolu rekli su da nema lucerne na njivama, kao da tu lucerne nije ni bilo.. ja sam im lijepo skitio prigovor, zatražio slike od ekološke parcela gdje je bila lucerna, jer je ekološka slikala parcele kad je bila u kontroli u 9mj. I nemoj vjerovati nakon mj i pol dana su se javili da priznaju prigovor i to još subotom zovu.
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Sjedim i pijem pivo i hebe mi se živo ,te čitam ove tmurne postove oko potpora i nebi mi teško zovnem vrhovnog komadanta DT i priupitam ga druže DT ovdje BB što kako dalje ovo s poljoprivredom je više ne izdrživo ,veli on meni ko iz topa druže BB reci ti tvojim seljacima (BS) da svaki uzme jednu bombu od mila zvanu kašikaru i da si je tutnu direkt u dupe i momentalno aktiviraju pa neka svi vidi kako je to kad seljak pukne ,reko zar tako ,veli on tako nema vam druge ,pa kad izgine i zadnji naš seljak ondak neka narod jede zdravo radioktivno žito iz mile vam Ukraine .
Mi iz EU neka se brinemo za hebene leptire i za globalno zatopljene a Ruska polu braća neka vam uvaljuju žito sumljive kvalitete .
Iskreno ostadoh zateknut odgovorom vauuu pa rekoh ako seljak do sada više nije puko vala i neče ...kad gle

I da upitah ga kada si već tu kada će ove potpore ..? veli on meni e za to pitaj samog Boga mada sumljam da i on zna .
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Naravno da mogu isplatiti tu siću od poravnanja ranije kad su se isplate smanjile u odnosu na prošle godine negdje više od 20 %. Bit će svega kad ljudi shvate da nema više , a očekuju isplatu da bi mogli krenuti u proljetnu sjetvu. Vrijednosti na agronetu su od lanjskog snijega i boje se nove izračune, (imaju sve izračunato do 2027.g.) objaviti prije izbora. Ukinuta zelena plaćanja, to je još 70 % umanjenja, tko nije vješt da se snađe u eko shemama i zafrkava sa pustim evidencijama umjesto da radi. I onda gase požar sa ovim nekakvim kvazi interventnim mjerama da ljudi šute.
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Mareleona,,,evo nazovi na 774 i garantirao da će ti odg. biti u administrativnoj ste kontroli umjesto da vam kažu koliko vam je odobreno,,,ne vama samo već 40posto nas ovdje na forumu,,,,garantirano!!!!Tako da ne radujte se
 

Najnoviji postovi

Na vrh