• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

dalmatinac0210

Novi član
Tu od
29 Stu 2023
Poruka
11
Dali ima netko da još nije dobio ništa.
Ima ima. Ja npr.

Rade sve što mogu da unište seljaka i stočarstvo. Nisu neredi u EU bezveze. Samo što vani za sitnicu izađu na ulice i prosvjeduju,a kod nas mogu kako žele,nema otpora
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
60
Ekipa kakvo vam je stanje u monitoringu?Pola parcela koje su izorane na jesen i cekaju sjetvu pocrvenile?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Intenzivno napasivanje krški pašnjaci 100% 😂
Niti pašnjak niti napasivanje, oranica, a gdje su usjevi tu je većinom crveno.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
61
monitoring je presao na 2024. i jos nema dovoljno podataka da bi istao ocijenio...
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
49
Zna li se kad ce biti isplata mjera 10 ekoloska gnojidba i mehaničko uništavanje korova?
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Meni su sve parcele bile u zelenom, sad su skoro sve crvene, samo je jedna plava i jedna žuta... Šta se to sad događa? A znam da je sve uredno kako treba biti i da su trebale ostati u zelenom kako su i bile... Da nisu to nekakve njihove mućke da ne isplate ostatak poticaja s time da još sad kad su bile isplate nisam ni dobila ni osnovno ni preraspodjeljeno....
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
162
Poštovani,

obrada je u tijeku, isplate će biti provedene u zakonskom roku, do 30. lipnja 2024. godine.

S poštovanjem

Dobiješ uvijek automatski odgovor kad god pišeš i pitaš na info apppr o bilo kojoj vrsti isplata potpora odgovor isti ..kakav kulturni odjebaus ..srednjak gore za iste
 
Na vrh