• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Ajd sad zamisli.

15.04 je rok za žute ploče u većini voćnih kultura.


Ti 10.04 nazoveš u agenciju. Ne ti. Nego nas 500.

I u pol prijave poticaja (znači šansa da ti se uopće jave je 2%) ti moraš tražiti da ti dodjele zadatak s koordinatama u agro gtf.

Pa to će biti svega... Dođe mi da ovaj tjedan postavim žute ploče 🤣
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,166
Prošle godine sam zval za produženje poljoprivredne kartice i to mjesec i pol dana prije isteka. Kartica mi je izlazila u lipnju. Nadležna osoba iz agencije mi je rekla: "Pa kaj je vama? Ja sam trenutno u prijavi poticaja i o ničemu drugome ne razmišljam. Zovite za mjesec dana¨.

Zvao ja i za mjesec dana nakon toga, ali onda je bio odgovor da još ništa i da si kupim sve kaj mi treba dok još kartica vrijedi. Novu karticu sam dobil početkom kolovoza.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Pa o tome i pričam. Od 3. Do 6. Mjeseca ja ne znam tko će s njima išta dogovoriti...

Jedino da se u 2. Mjesecu ploče postavljaju..
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Pa baš sam čitao. I nema nikakvog ograničenja koliko rano ćeš ih staviti ni koliko poslje roka ćeš ih skinuti
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Samo da pitam, ništa se ne spominje onu pomoć za ratarske usjeve, nekih 120/150 eura/ha je bilo rečeno, slale su se prijave u decembru.....
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Je li ikome isplaćena mjera 76.01. osiguranje usjeva. Onih 70% što plaća agencija. Prošlih godina su isplaćivali do 15.12.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
166
Je li ikome isplaćena mjera 76.01. osiguranje usjeva. Onih 70% što plaća agencija. Prošlih godina su isplaćivali do 15.12.
Kada si diobio konačnu odluku? Od tog datuma imaju rok 60 dana za isplatu

Ja sam konačnu dobio prije cca 30 dana i još ništa od love ,a zahtjev predan u 8 mj 2022g (navodno sam upao u neku kontrolu) neke kolege dobil odavno na kraju sam jedan dio iskompezirao s croatia osiguranjem razliku mi isplatili i sad oni čekaju pare

Zovi 016002710 g. Ivan jako susretljiv lik i pitaj ga dije zapelo

Samo da pitam, ništa se ne spominje onu pomoć za ratarske usjeve, nekih 120/150 eura/ha je bilo rečeno, slale su se prijave u decembru.....
Navodno kreće slijedeći tjedan tako veli teta iz agencije u zg
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Hvala Ti moj Boško. Zna sam ja da nešto kenj.ju. Najlakše je reći kontrola. Konačnu odluku još nisam dobija. Samo piše podnesen.
 

Đolence

Novi član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
5
Jesi dobio ikakve isplate do sada?pitam jer sam cuo da dolaze bez obzira sto su isplatili sredstva (Avans)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
262
Evo mene su upravo zvali da mi dolazi kontrola za zemlju u četvrtak... Ja ne znam što imaju vidjeti na ovom vremenu...
Meni su bili prije 2 tjedna i na izvještaju sam dobio da mi se lucerna ne vidi .Pisao sam prigovor zbog dolaženja u 1 mj.jer nemogu ništa ni vidjeti kad sam lucernu u 10 mj.pokosio i balirao u sjenažu naravno da više nije rasla ali briga njih ukinut će mi prizvodno vezano za proteinske usjeve i za udio leguminoze.Zato i dolaze u 1 mj.jer mogu kako hoće sa ciljem da nam što više ukinu.
 

#Pajdaš

Novi član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
18
A jel postoji kakva 'sankcija' ako prijavim samo cca 1/3 za osnovni poticaj od ukupne površine koju obrađujemo tj planiram prijaviti ove godine toliko koliko mi treba da dobijem godišnju kvotu za plavi dizel...
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
Jesi dobio ikakve isplate do sada?pitam jer sam cuo da dolaze bez obzira sto su isplatili sredstva (Avans)
Dobio sam osnovno i preraspodjeljeno, ni 10% od ukupnog iznosa poticaja.
 

Đolence

Novi član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
5
Pitaj ih kad dodu sutra dali te sustav izbacio za kontrolu jer ako si dobio ista sredstava a oni dolaze onda te netko lijepo prijavio ili si imao crvene parcele a nisi ih uslikao i dokazao uporabu niti si odustao od njih ..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
172
A jel postoji kakva 'sankcija' ako prijavim samo cca 1/3 za osnovni poticaj od ukupne površine koju obrađujemo tj planiram prijaviti ove godine toliko koliko mi treba da dobijem godišnju kvotu za plavi dizel...
JA sam tako 2023 godine izbacil iz arkoda neke zemlje van, ibostavio broj hektara koje sam zelio i to prijavio, jer nisam htio sijat vise od 3 kulture
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Prijaviš koliko hoćeš.

Ja imam mješoviti voćnjak i šljivik koji ne želim prijaviti jer ne želim da mi itko ureduje na njemu kada, šta i koliko 🤣...
 

Najnoviji postovi

Na vrh