• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
98
pitanje pošto imam neke parcele trenutno u monitoringu pod crveno svjetlo, to se odnosi na prošlu godinu posto mi nije na tim parcelama dobro suncokret nikao dali ću dobiti poticaj za ovu godinu na istima pošto imam pšenicu zasijanu na istima jer ne logično mi je da se trenutno vode prošle kulture pod satelitom?
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
224
Rekla gospa u agenciji da se ne zamaramo s tim da imamo drugih briga
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
92
Je li se nekom dogodilo da za eko nije poslao one obrasce agenciji ali da ih je poslao firmi koja im izdaje eko certifikat i predstavlja kontrolno tijelo.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Dal sam si truda maloprije, zbrojio predlani, i ovo sad za 2023, fali jos nekih 10% da se poravnam s godinom prije, isto sve prijavljeno bilo.
Predujma mi je uplaceno 50% vise u dosnosu na 22g, tak da se nemam ni nadat vise cemu previse.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
93
Ovisi šta si prijavio... meni je isplačeno 30% ukupnog iznosa po pravilniku... (EKO i KFK predstavljaju najznačajniji dio neisplačenih stavki)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67
Je li se nekom dogodilo da za eko nije poslao one obrasce agenciji ali da ih je poslao firmi koja im izdaje eko certifikat i predstavlja kontrolno tijelo.
ja nisam poslao prosle godine, a ni jedne prije.
svi ovih godina prije nisam to bio slao, kontrolno tijelo je to bilo slalo za mene. do sad nisam imao problema sa isplatom poticaja.
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Tako je, obrasci ekološke su od 2023 obavezni, kao i npr. tvpv, zaštićene pasmine...
A kontrolno tijelo je slalo svoje papire od stručne kontrole, a ne ispunjene obrasce.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67
ufff. drugim rjecima jel to znaci nis od poticija za nas koji nismo to poslali?
jel sankcija 100% ili ipak kojim cudom manja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,376
Zato sam već više puta napominjao da treba čitati pravilnik. U njemu pišu obveze kojih se moramo pridržavati za svaku mjeru. Makar su i djelatnici savjetodavne služe i agencije dodatno upozoravali na tu obvezu. Barem je tako bilo kod mene. Kontrolno tijelo nema ništa sa time. Bilo bi fer da su iz agencije upozorili pred istek roka (31.12.) one koji do tada nisu poslali obrasce.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Ja mislim da je problem što nemamo potvrdu da smo predali...
Šta ako si predao a oni izgube obrazac?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67
Za zute trake imam potvrdu da sam predao.

Ako ste slali e-mailom mislim da je dovoljno povratan e-mail od njih da su primili.

Ima li smisla sad poslati emailom?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh