• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
387
"Također, s druge strane je činjenica i da ima mnogih koji su se javili na neke intervencije, očekuju isplate, a ne zadovoljavaju formu....."

Po tome, vjerojatno nad pola ne bude dobilo,jer nekaj nam već budu našli. Pa ko voli,nek izvoli.
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
113
@nisamja to im ne drži vodu jer ja trebam dobiti za konje kao i mnogi drugi, prosle godine do kraja 4og mjeseca dobio tako i godinu prije,sve isto što se konja tiče, apsolutno ništa drugačije.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
94
Ministar : Treba znati i javno reći da je smanjena financijska omotnica i da će iznosi potpora biti manji. Također, s druge strane je činjenica i da ima mnogih koji su se javili na neke intervencije, očekuju isplate, a ne zadovoljavaju formu.....
Dabro i DP će ovako brzo izgoriti.
U najmanju ruku su naša očekivanja nerealna (a tko je za to odgovoran???)
Realno, obečavalo se više novca nego ikad (za koga???) nadoknada nekih smanjenja (npr. onim područjima koji su ispali iz prirodnih i ostalih ograničenja), probiveni obečani rokovi isplate...

Ukratko kaos, a Dabro je ovim potezom preuzeo odgovornost od bivše ministrice...

Možda bude sutra dan D o_O
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
387
Nema ministra ni danas na Plodovima zemlje 🤷
Eto, čuli smo, do 15. 6. bude većina isplaćena.
I opet,nisu računali da nas se bude toliko prijavilo..
 
Posljednje uređivanje:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,380
Ministar priprema hodogram obilaska terena radi razgovora sa poljoprivrednicima. Predlažem mu da obilazak obavi sa IMT-om 533 bez kabine da ima što bolji pregled i uvid u stanje poljoprivrede. Na jedan blatobran neka stavi voditelja agencije za plaćanja, a na drugi blatobran državnog tajnika. Odostraga na polugama ima mjesta za voditelja HPK, samo mora paziti da ne zamaže odijelo ako traktor pušta ulje na kardanu. Traktor obavezno oblijepiti slikama bivše ministrice da poljoprivrednicima pobude volju za razgovorom. Inače, maloprije je Vujić lijepo objasnio da su omotnice jako tanke i da su neke i prazne pa će se morati napraviti preraspodjela da ipak svi dobe barem nešto.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,397
Ono to rade da potaknu hrvatski turizam.

Da rano isplate znaju da bi svi razjebali pare na gluposti kao što su hrana, krediti, doprinosi, mehanizacija, gnojivo.


Ovako kad na hrpu sjednu pare, a vani +40 odmah će se ne more..
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
222
Nevjerojatno kak pametni napisu min. I max. Iznos potpore, jednim dijelom mozga racunas na taj minamalni dio. Koji je zajamcen i sad nema novca ni za to 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
I sad pazi dalje. Da nam radnicima u agenciji daju vise place onda bi gle cuda sve uradili na vrijeme

Osobno radim vise ha., a novca manje za 20 posto nego prije 3 godine
Cisto ratarstvo nikakve filozofije nemam

A place radnicima porasle 40 posto a nama smanjili

Ako budem dalje analiziral ne gine mi visok tlak 🤣
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
152
Ja čekam još ove zadnje isplate, za sad preko 30 % manje nego prije ( ukinuli tug) ...i to je potpuno razočaravajuće 🫣 ušli u veće investicije a sad nema natrag 😬 najgore je što moramo izmišljati toplu vodu umjesto da je sve posloženo kao vani i da se baziramo samo na svoj posao koji znamo i volimo...jer ovo bi bez ljubavi radio samo lud čovjek 🤯
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
152
Lako je za nas narode, mi smo svoju mladost ostavili već u poljoprivredi, i preživjeli hrpu lomljenja preko svojih leđa , no što reći vlastitoj djeci koja bi trebala nastaviti započeto? Kako njih uvjeriti da ostanu na imanju u ovakvim uvjetima? Tj. Mi po našem ministarstvu i agenciji ni ne znamo uvjete 😮‍💨 a gdje su tek uvjeti za rad i sređenost tržišta naspram ostatka EU 🤨 21 godinu sam u poljoprivredi već i moram priznati nakon 2012 i sloma mljekarstva krenulo je bilo bolje...ali evo 2024 i ponovno krećemo dolje , a baš sam bio optimističan što se tiče novog razdoblja 2023-2027 😬🫣
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
140
Dabro i DP će ovako brzo izgoriti.
U najmanju ruku su naša očekivanja nerealna (a tko je za to odgovoran???)
Realno, obečavalo se više novca nego ikad (za koga???) nadoknada nekih smanjenja (npr. onim područjima koji su ispali iz prirodnih i ostalih ograničenja), probiveni obečani rokovi isplate...

Ukratko kaos, a Dabro je ovim potezom preuzeo odgovornost od bivše ministrice...
🤪
Možda bude sutra dan D o_O
Bome već nekoliko dana D?
 

Najnoviji postovi

Na vrh