• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Kaj se tiče 73.10 ,mi smo od nje odustali pukom nesrećom ..teško je reći srećom,jer ono kaj se dogodilo članu opg baš i nije sreća ( sve je ok sad) pa se eto nismo prijavili . Hvala * ¥€£
Još nam samo to fali u životu,da nas hebu i s tim.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
A idemo "pokušat", pa se samo dobro nasekiramo
Treba pisati i dalje,ja budem, samo da malo te gornje limite smanje da bude novca za više projekata,ovo su gluposti,da prođe manje od 10%, s oproštenjem zaj.... Ljude
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Evo dok nestrpljivo čekamo spoticaje jedan aktualan crni vic .Šetaju se njivina seljak i teta iz agencije i seljak onako ničim izazvan i već lud ko leptir pri upita istu jel kada će poticaji a ona ko iz topa pa 30.06
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Šetaju seljak i ministrica po njivama i seljak onako ničim izazvan pita ministricu. Hoćeš li ti da isplaćuješ te poticaje ili da te ja povalim uz put?
Ona njemu ko iz topa pa povaljuj već jedanput, što čekaš?
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
sam mislim da se na fb nebrišu baš kao ovdje postovi :D
Ma nemogu oni obrisati koliko mi možemo sranja napisati

Jel PS,sjeda redovno ili se čeka 30.06:ROFLMAO:
Ma neće ni ona više da sjeda veli do pizdilo mi više sjedati đaba ,ma rekoh ja njoj neka neka doći će taj 30.06 i pare jao siga onda tebi onda kad sjedeš nema skidanja do avansa
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Nekada su se drugarice poštivale, a danas se samo gleda da ih se iskoristi. Pogotove ove mlađe. Imaju pravo one b.a.b.e gda se bune. :confused:
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Evo malo iz te divne Europe ,koje smo i mi dio. Čovjek priča kak ih tjeraju da siju divlje cvijeće umjesto pšenice i slično...Znamo kak to izgleda
☹️☹️
 

Forumaš

Član
Tu od
28 Svi 2024
Poruka
27
Evo dok se čeka ekološka, da Vam malo otvorim oči. Naime, dugo medijskim prostorom kruže priče kako je HR ima najveće ili među najvećim potporama u EU. Pa se tako baci kost među poljoprivrednike, …ovi/oni primaju puno..." da vidite malo kako funkcionira ekološka potpora u Njemačkoj. Unatoč ovim kako bi "bivše zlato" reklo "izdašnim" potporama, njemački poljoprivrednici su izlazili na prosvjede.
Samo napomena da su njemački poljoprivrednici konkurenti nama na našem tržištu, pa sami procijenite radi li se o nelojalnoj konkurenciji:

1717143384726.png
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Zagrebačka županija, mi do poslijepodneva ne trebamo izlaziti iz kuće,koliko kiše je palo i još bude . ..
Nova runda živciranja može početi u ponedjeljak..
 
Na vrh