• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
214
@MladenkoNisam kamilicu, ovu godinu sam bob,pa ćemo vidjeti.
imam zaradu jedino na eko suncokretu,sve ostalo je zbog poticaja iskreno.
puno toga sam radio, dosta novaca ja uspijem zaraditi ( na 30-ak hektara višegodišnji prosej dohotka mi je 500 tis kn prijavljenih u poreznoj!)

jedino hoću reći da je najlakša zarada poticaj, a država to očito želi,pa onda neka im
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
jel zvao tko ministricu da vidimo sto ima za rec sad?
Prošli izbori, nismo više interesantni, moj otac zna reći.. što me košta obećati 😁 tako i naše ministarstvo
 

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
20
Ljudi zvao sam kabinet ministice javila se tajnica i rekla da to nije istina da nece biti novac i da je trebalo vec biti isplaceno.. gospoda ce provijeriti i javiti se.. pa vam saljem odmah odgovor cime dobijem
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
89
EVo da se i ja osvrnem na temu
Pare se prvo daju za različite mjere, tipa "vinske omotnice"..tu je najlakše krasti , davati podobnima i uzimati proviziju.
Ako pratite stalno su neke mjere i raspisivanje natječaja unatrag više godina.
Drugo, agenciju drži klan iz virovitičke županije, ako pratite crnu kroniku onda znate tko su.
Treće, ovim seronjama iz krim organizacije i agencije koji seru protiv potpore i što će nam jeb..m...!!!
Cetvrto , pola članova foruma koji nisu dobili pare glasali su za krim organizaciju i opet će..toliko o njima.
Peto, polla starije poljoprivredne populacije čiji su unuci i sinovi i ćeri otišle u irsku i sl zemlje redovno plače za njima ali su svejedno glasali za krim organizaciju koja ih je otjerala van.

I za kraj..svim kolegama koji se bave poljoprivredom prijateljski sugeriram da ukoliko je ikako moguće sav posao pokušaju organizirati na način da budu samodostatni bez da računaju na pare od agencije.

Ako se netko najeo govana u poslu s agencijom onda sam to svakako ja, stoga mi možete vjerovati kad to kažem, čim prije krenete u tom smjeru biti će vam lakše.
Pritom naglašavam da se ne odriču potpore,, naprotiv itekako je treba tražiti .
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Ništa ,stajski gnoj. Čekamo. Jučer je već zvao tip iz Xyz firme, oni bi uzeli uzorak gnoja ,ali samo gnoja ,a zemlju nek nosimo sami, za iduće razdoblje. Reko,čekaj prijane,još eura nismo dobili na tu temu. Znamo si mi samo uzeti uzorke.
@max23 sve je rečeno.
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
36
Jel ti to prva uplata ili si dobio dio u 12.mjesecu? Jer meni nije ništa sjelo a isto sam pbz
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Jel ti to prva uplata ili si dobio dio u 12.mjesecu? Jer meni nije ništa sjelo a isto sam pbz
Mislim da je to kompenzacija za općine koje su izbačene iz ZPP . Uglavnom, umjesto 6800 eura 1100 eura. Kompenzacija 😁🫣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,088
Nikakva kompenzacija. Ja sam ubačen u zpp. Ovo mi je prva godina da ga dobijem
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
36
Evo, i ja sam dobio, 57e/ha

Nije kompenzacija, meni je sad isplaćena kompletna GPP. 190e/ha sveukupno
 

Najnoviji postovi

Na vrh