• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Mislim u grubo, da će sveukupno nedostajati cca 30 - 35 % kad se sve isplati...nekome manje, nekome više. Ovisi o eko shemama i micanju nekih područja i ZPP-a
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Evo ode ministarstvo poljoprivrede u ruke DP-a hahahaha ,,,,,sad će nas Radić vodit,,,,

Gospodo kog zanimaju koze,,,ovce,,,,mlade kravice nek se javi@🥺
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
Evo jedna neslužbena informacija, rok isplate potpora za ovu god produžuje se do 30.09., onako kako sam i mislio, ova isprika za kašnjenje potpora samo uvertira za produljenje roka isplate kako god sam rekao zadnji put. Živi bili pa videli...
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Još nam samo to treba 😬 iako...ministra/ ministrice nema..novi će reći tek se ufuravam, stari će reći nije više naša briga...agencija će reći Još kontroliramo da vam što manje isplatimo...tako da , kad sve zbrojim i vidim očito, lako je moguće 😤
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Ma bogati,,,a jel se produzava rok za koncesije HR šumama,,,vodama platit itd itd,, ma kako da ne,,,nek produže odo ja ispred ministarstva gladovati montirati šator i nek me gore!!!!!
 

Ll00

Novi član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
3

Predlažem da svatko od nas kopira link i postavi pitanje na mail kabineta ministrice i državnih tajnika. Makar da se udostoje dati jedinstven odgovor. Ovdje ispada da svatko tko pošalje upit u apprr dobije različit odgovor.
  • mr. sc. Marija Vučković, ministrica
Tel: 01/6106-111
Fax: 01/6109-200
e-mail:kabinet@mps.hr

  • Tugomir Majdak, državni tajnik
Tel: 01/6106-202
Fax: 01/6109-202
e-mail: tugomir.majdak@mps.hr

  • Zdravko Tušek, državni tajnik
Tel: 01/6106-262
Fax: 01/6109-202
e-mail: zdravko.tusek@mps.hr

  • Mladen Pavić, državni tajnik
Tel: 01/6106-298
Fax: 01/6109-202
e-mail: mladen.pavic@mps.hr
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Ne vrijedi to ništa kad oni više nisu na tim pozicijama 😬 DP preuzima ministarstvo poljoprivrede...tako da ih zaboli uho za nas 🫣
 

Ll00

Novi član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
3
Evo ja sam svoju opg dužnost izvršio na kabinet ministrice. Pa da vidim da li ću dobiti konkretan ili polu odgovor kao iz apprra.

Ne vrijedi to ništa kad oni više nisu na tim pozicijama 😬 DP preuzima ministarstvo poljoprivrede...tako da ih zaboli uho za nas 🫣
95% istih ljudi ostaje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Da li se zapitate zbog čega bi oni odgovarali na pitanja nezadovoljnika? Tko želi odgovarati na neugodna pitanja? Oni su svoje postigli za naredne 4 godine. Nisu oni tu zbog nas. Ista situacija je i u HPK. U dva mandata su upravljali poljoprivrednom politikom. Narod im je dao povjerenje i za treći mandat. Što se tu ima više reči? Problemi se ne rješavaju zivkanjem i postavljanjem pitanja i to osobama koje su dežurne na telefonu i nemaju baš nikakav utjecaj na problematiku. A narodu će trebati još puno, puno godina da dođe pameti. Tko poživi pričati će.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
Ljudi po,irite se da novaca se nema. Jesen tek dolazi i bit ce jakooo skakljivo ne samo za poljoprivredi. ovo dosad,place uhljebima,penzije to se samo umjetno pumpalo. Novaca se nema. Izbori se vise manje uspjesno kupili i toj to.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Da da kako da ne,,,vidit ćemo dal će bit il neće hahahaha,,,brajo nek nedaju šta imaju do nekog normalnog roka rekao bi jedan Hrvatski heroj "Gorit će i nebo i zemlja kad krenemo"!!!!!
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,572
Evo ja i moj susjed dobili poticaj
 

Prilozi

  • 20240508_200647.jpg
    20240508_200647.jpg
    65 KB · Pregleda: 72
  • 20240508_200752.jpg
    20240508_200752.jpg
    64.6 KB · Pregleda: 72
  • 20240508_200558.jpg
    20240508_200558.jpg
    77.3 KB · Pregleda: 71

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
Da da kako da ne,,,vidit ćemo dal će bit il neće hahahaha,,,brajo nek nedaju šta imaju do nekog normalnog roka rekao bi jedan Hrvatski heroj "Gorit će i nebo i zemlja kad krenemo"!!!!!
A sta ces? Nist. Sve su to neka prosla svrsena vremena
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Nešto ćemo smislit,,,jel trebamo račune platit trebamo,,,jel trebamo vrtiće platit trebamo,,,jel trebamo registracije platit trebamo,,,,jel trebamo mirovinsko zdravstveno platit trebamo,,,,,e pa bogami životom ti se kunemo trebaju i oni to platit je..i ga pravila igre su takva kad vam gospođo treba uzimate a kad treba davati nema vas,,,ma kako ne neče ići ne ne!!!!!

Al bit će to sve ok ja se nadam hahahaha,,,ajd ekipa good night čeka nas sutra novi dan čekanja poticaja,,,
 

Krumpirko

Novi član
Tu od
9 Svi 2024
Poruka
5
Ima li netko da mu je od jučer nestao JIBG i popis stoke u Agronetu pod "registri i evidencije", kao da Agronet nije povezan sa JRDŽ, automatski ti u jedinstvenom zahtjevu ne dopušta otvoriti list za prijavu stoke, a ima još 5 dana do kraja roka.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
278
@Krumpirko nama...i ne samo nama. Navodno se bude poticaj upisao bez " toga kaj se ne vidi" pa onda u " ispravku" ponovo krave i kaj se već ne vidi.
Administratracija uvijek ima posla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh