• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,175

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
Svakome novome treba dati priliku i nadati se da radi u dobroj vjeri i najbolje šta se može... a vrijeme će dalje pokazati.
Ako unaprijed optuzimo da ce krasti, zasto bi se onda uopce trudili išta dobro napraviti?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,595
Znam da ovdje nije mjesto politici sto je politika foruma,ali Hdz+Dp je cista koalicija fotelja i imovinskih radnji. Dp je Vujnovac,Radic samo cisti biznis. Nema ljudi tu nista boljeg. Dp je dobio na racun nekog domoljublja i pljuvanja po Hdz-u. Uglavnom sad su politicki ubuduce mrtvi,a AP ce ih prozvakati i pljunuti vrlo vrlo brzo. Umjesto da smanjuju drzavnu administraciju oni otvaraju novo ministarstvo i jedno djele. To je min jos 100 jako dobrih placa+auti,putni troskovi i slicno. I jos samo da napomenem da mislim da nema ni netko treci bolji i sposobniji od trenutne politicke scene. Tak da je svakako raji lose a i mislim da ce biti na jesen jos losije. Para se nema i para nece biti. Moglo bi tu biti svasta,ne samo u RH nego i u dobrom djelu EU. Plandemija,i Ukrajina tek dolaze na naplatu, pricekajte jos malo da produ izbori za EU parlamen i ostali izbori u EU. Bit ce duga mracna,hladna noc.
 

Krumpirko

Novi član
Tu od
9 Svi 2024
Poruka
5
Ljudi, rok za prijavu je do 10.6., provjereno sa Zagrebom.
Do 15.5. je rok samo za one koji imaju stare petogodišnje mjere, mjeru 10 i mjeru 11, i za njih vrijede sankcije od 1% po danu kašnjenja. Za sve ostale je rok 10.6. bez sankcija.

Imaju velikih problema oko prikaza stoke na razini cijele države, nadaju se da će riješiti preko vikenda, ako ne, ne stvarajte paniku jer ima vremena do 10.6. Ponovno su poslane upute podružnicama da tako komuniciraju sa ljudima.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
420
Jebe ih stanje stoke....
Kada je itko iz Agencije došao na opg i prebrojao stoku....
Pa mi imamo stokeeeeee............na papiru.
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
6
Ja sam u utorak zvao na 744 gospoda kaze odobreno je za leguminoze, danas zovem 755 da pitam kad ce isplata medutim odgovor je da nista nije odobreno i cim bude ide isplata.
Kad sam rekao da sam u utorak zvao na 744 i da su rekli da je odobreno odgovor je da onda jos do financija nije stigla odluka o odobrenju.
Pa sad vi meni recite tko je tu lud
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
232
Mi smo tu ludi,,,,al dobro ovo je meni smiješno al šta ćeš plaći voljena zemljo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
232
Ekipa,,,dal ima itko u Hr kom je ista sijelo od ovog Apprr-a ista ovaj tjedan,,,ikom u Republici Hrvatskoj!!!!!
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,100
Ljudi moji pa od prvog mjeseca nam još nisu zahtjev za dječji doplatak obradili.

Znači ima dvije opcije

1) administracija je nesposobna
2) država je bankrotirala



Po meni je kombinacija opcije 1 i 2. Samo da opet napomenem. Ja svoje obaveze uredno izvršavam. Ako ih ne izvršim, dobijem po repu. Tj. Novčaniku... Evo danas sam platio doprinose. 5 dana prije roka. Čim sam dobio uplatnice.

Nitko mene nije oslobodio ni plaćanja doprinosa, ni vrtića ni ničega. Nit me pitaju kako mi to sve poplacamo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh