• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

JosipM176

Član
Tu od
28 Stu 2021
Poruka
46
Apprr Screenshot_20240515_190449.jpg -Update, jos nisam zaprimio niti jednu uplatu od jesenas osim za prirodna ogranicenja a vec drugi put samo dobim automatski odgovori i nista vise.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
247
Po mome mišljenju stvar je ovakva:
-naivno su očekivali da nas se neće puno prijavljivati za sve moguće oblike dodatnih plaćanja
-nas se ipak puno prijavilo
-imaju problem jer su napisali minimalni zajamčeni iznos-ispada da će ovisno od mjere do mjere moći isplatiti 20-60% onoga što su rekli
-jednostavo....naredba je došla pročešljajte sve moguće, odbite sve kojima je zbog oblaka drugačija boja parcele u arkodu, koji su plavom kemijskom ispunili obrasce i sl.
A ostalima koliko ostane, pred sam kraj roka!

Zato oni sada "unose podatke"
Svi znamo da su podaci davno uneseni, inače monitoring nema smisla.
Sad se ne unose podaci, nego se "eliminiraju" korisnici.

Pa će onda reći "da istina je da je minimalno 200 € po hektaru, Ali vi niste dobili 80 kako ste izračunali, vi ste dobili 200 kako smo i obečali, ali za 4 hektra od 10
Na ovih 6 smo utvrdili nepravilnosti!!!
Pazite šta sam vam rekao!
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
436
Svi koji dobiju manje od minimalnog iznosa koji piše u pravilniku trebaju tužiti, zašto bi mi imali razumijevanja što su oni mislili da će se prijaviti manje korisnika!
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
247
Da, ali reći će ti da nisi dobio manje jer su ti utvrdili nepravilnosti,pa su ti smanjili površinu!
Meni su rekli da za konzervacijsku imam velika umanjenja i pitanje hoću li išta dobiti uopće, a zašto i kako mi ne mogu reći dok sve ne bude gotovo!!
Pazi apsurda!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
60
Po mome mišljenju stvar je ovakva:
-naivno su očekivali da nas se neće puno prijavljivati za sve moguće oblike dodatnih plaćanja
-nas se ipak puno prijavilo
-imaju problem jer su napisali minimalni zajamčeni iznos-ispada da će ovisno od mjere do mjere moći isplatiti 20-60% onoga što su rekli
-jednostavo....naredba je došla pročešljajte sve moguće, odbite sve kojima je zbog oblaka drugačija boja parcele u arkodu, koji su plavom kemijskom ispunili obrasce i sl.
A ostalima koliko ostane, pred sam kraj roka!

Zato oni sada "unose podatke"
Svi znamo da su podaci davno uneseni, inače monitoring nema smisla.
Sad se ne unose podaci, nego se "eliminiraju" korisnici.

Pa će onda reći "da istina je da je minimalno 200 € po hektaru, Ali vi niste dobili 80 kako ste izračunali, vi ste dobili 200 kako smo i obečali, ali za 4 hektra od 10
Na ovih 6 smo utvrdili nepravilnosti!!!
Pazite šta sam vam rekao!
Unose sve one evidencije koje su im dostavljane do 31.12.2023. po svim mjerama i za svakog korisnika. plus posebno unose razdvajaju sve table koje idu po starim mjerama, a koje po novim mjerama. Aplikacije su im bile u funkciji tek krajem 4 mjeseca. Jer do tad su se valjda dogovarali hoće li ili neće trebati sve to unositi.
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Da, ali reći će ti da nisi dobio manje jer su ti utvrdili nepravilnosti,pa su ti smanjili površinu!
Meni su rekli da za konzervacijsku imam velika umanjenja i pitanje hoću li išta dobiti uopće, a zašto i kako mi ne mogu reći dok sve ne bude gotovo!!
Pazi apsurda!
Onih 10% obrađenih i isplaćenih su svoje sve dobili i zato se šuti a to su oni "veliki" donatori izborne kampanje te isti nemaju nikakvih umanjenja jer su bili dobro informirani šta i kako treba napraviti,njima šnicla a nama mrvice i sve će se prelomit preko naših leđa
Evo vidim da je mnogima jasno šta se dešava a i svakim novim danom se šokiraju,čekaju i na kraju neće dobit ništa ili će dobit crkavicu i pojeo vuk magare
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
302
Evo meni za leguminoze odobreno prije tjedan dana ali gospođa nezna kad će biti isplaćeno,to je opet druga priča ko to više šta razumije.
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Onih 10% obrađenih i isplaćenih su svoje sve dobili i zato se šuti a to su oni "veliki" donatori izborne kampanje te isti nemaju nikakvih umanjenja jer su bili dobro informirani šta i kako treba napraviti,njima šnicla a nama mrvice i sve će se prelomit preko naših leđa
Evo vidim da je mnogima jasno šta se dešava a i svakim novim danom se šokiraju,čekaju i na kraju neće dobit ništa ili će dobit crkavicu i pojeo vuk magare
Nit sam veliki nit ikakav donator ikoga nit imam ista sa varalicama u apprrr a kamoli a kim u ikakvim vladama i zao mi je ljudi koji nisu dobili malo sam mladi pa zovem i za susjede koji imaju koze a nisu u tom nešto sad eksperti,, prošli petak susjedu novac za tvpv odobren jutros zove on 774 znate što mu odgovore gospodine ništa vam nije odobreno u administrativnoj ste kontroli javi te se krajem mjeseca,,,,tako vi kojima vam je odobreno nazovite ponovno pa vidite novi odgovor,,,i očito Hvala Ti Bože šta sam taj jad od uplate dobio ko zna dal bih dobio da nisam u toj prvoj turi bio nezzz ni ja kako ni šta!!!!!
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Rekla mi odobreni iznos za traženi broj hektara. Ispada 100 eura ha
Možda je u pitanje to, što ti je jedan dio u staroj a jedan dio u novoj mjeri ?
M10 i nova 7 nešto za travnjake
Tako je meni dio u novom a dio u starom a ona ti rekla za jedno samo..
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Nit sam veliki nit ikakav donator ikoga nit imam ista sa varalicama u apprrr a kamoli a kim u ikakvim vladama i zao mi je ljudi koji nisu dobili malo sam mladi pa zovem i za susjede koji imaju koze a nisu u tom nešto sad eksperti,, prošli petak susjedu novac za tvpv odobren jutros zove on 774 znate što mu odgovore gospodine ništa vam nije odobreno u administrativnoj ste kontroli javi te se krajem mjeseca,,,,tako vi kojima vam je odobreno nazovite ponovno pa vidite novi odgovor,,,i očito Hvala Ti Bože šta sam taj jad od uplate dobio ko zna dal bih dobio da nisam u toj prvoj turi bio nezzz ni ja kako ni šta!!!!!
Nemoj sebe vidjet u onome što sam napisao,i sam imam 26.5 ha i od toga samo 1 ha livada
Pisao sam o onima koji imaju stotine ili čak tisuće hektara i ogromne iznose potpora,nismo mi među takvima prijatelju a samim time nismo niti interesantni
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
412
Ja neću ni zvati. Čemu se se još više živciram? Kad se samo sjetim drskosti laboratorija koji je radio analizu zemlje i gnoja,pa račune za to, zeolit,slikanje....a koliki odlasci u Agrnciju za prijavljivanje ovog i onog...
Ne zovem nikog i ne pišem mailove.
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
60
Ja vise ni ne znam sta sam dobio.
Na dva hektara ljesnjaka u 11 mjesecu isplaceno nekih 300 eura .
I mozda u trecem nekih 50,vise i ne znam koliko bi zapravo trebao dobit.
Prijasnjih godina je bilo oko 2800 kuna za hektar.Znaci fali bar jos bar 300 eura po meni.
A za eko sheme (gnojidba i mehanicka obrada tla) do sada niti eura.
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Ma znate šta bi bilo najbolje,,,da je to bilo prijavit Nacionalu i Provjerenom možda bolje nego nekim odvjetnicima danas sutra njima svakako treba tema da bude zanimljivo a nama možda se što i rijesi
 

Najnoviji postovi

Na vrh