• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
66
Ja ih zva men jos nije odobreno za isplatu
Ali eto kazu da su danas poceli sa isplatama
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Ništa ni kod mene🤣 nisu tete unijele još podatke za ekološku od prošle god, nemaju kad🤣🤣 organizacija na vrhuncu🤣
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,902
Zvao za travnjake visoke vrijednosti,odobreno 2.5x manje nego je minimum,na isplatu nije poslano ,još kontroliraju.
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
Za eko sheme u agenciji prica razlicito muskarac kaze da cu ici na odobravanje zenska ide isplata ovaj tjedan...🤦‍♂️
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
454
Evo gdje idu poticaji. Eko nasadi oraha stari min 10 godina. Lokacija Snjegavic. Aj ovoj makar izmalcirano, a oni orasi izmedu okucana i novske nis ni izmalcirani. Mislim daj u igri oko 900 H. Vjerujem da dobar dio zna o kojoj je ekipi rjec
View attachment 73208 View attachment 73209
Karma je zajebana stvar...
Pa ne daješ ih ti da idu iz tvog džepa.
Ali misliš da voćarima oraha treba još skinut, a recimo tebi vinogradaru dat još više...
Jer njima netreba a tebi treba....prokleto razmišljaš Svizac...
Pa imate te jebene vinske omotnice kao nikad prije....i nek imate, nije mi žao ....a tebi je žal, patnja...
Nije korektno omalovažavati tuđi trud i muku, a Onaj Gore bude to sve poriktal...
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
346
@ivano29 Ajd,fala *k
Sad još nek isplate eko sheme.
 
Posljednje uređivanje:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,616
Karma je zajebana stvar...
Pa ne daješ ih ti da idu iz tvog džepa.
Ali misliš da voćarima oraha treba još skinut, a recimo tebi vinogradaru dat još više...
Jer njima netreba a tebi treba....prokleto razmišljaš Svizac...
Pa imate te jebene vinske omotnice kao nikad prije....i nek imate, nije mi žao ....a tebi je žal, patnja...
Nije korektno omalovažavati tuđi trud i muku, a Onaj Gore bude to sve poriktal...
Jesi siguran da su to proizvodaci oraha kak treba? Ko radi daj mu. Ko neradi uzmi mu. Nadalje ja ako sam vinogradar ne znaci da sam i vinar. Tak da ti te bajke o kojekakim omotnicama padaju u vodu. To je za odabranu ekipu.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
542
Koliko su kila oraha lani ubrali,a koliko poticaja dobili. Jedino je to pravo mjerilo,a ne zasadili 900 hektara pa uzmi po hektaru kao eko
 
Na vrh