• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
To je sad 2. uplata za raznolikost? Koliko po ha?
Iskreno ne znam da li je to prva ili druga uplata, nisam stigao pogledati, mislim da je ovo prva uplata, jer ni ne znam za što je ovo...
Ispada 39 e po ha.
Kad navečer prođem po uplata budem onda bio siguran o čemu se radi.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,911
Za tvpv su navodno prošli mjesec dobili aplikaciju u koju unose podatke,ministar je mijenjao kadar u agenciji,itd itd..i zato sve kasni..jad i bijeda
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
129
Samo se ja bojim da ćemo od tvpv- a dobiti kikiriki tj manje nego je propisano jer koliko čujem ima jako puno prijava i navodno nema dovoljno novca u omotnici 😬 nadam se da će me razuvjeriti kad sjednu novci
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,352
Kako može biti jako puno prijava? Da li su možda poticaje prijavili i pakistanci i nepalci pa su iznenadili ministarstvo i agenciju? Ukinuta su zelena plaćanja i umjesto njih idu eko sheme. Koji iznos se isplaćivao za zelena, a koji će se isplatiti za eko sheme? Ako je taj iznos manji ili isti onda nema problema. Ako je veći onda su to suha zlata trebala predvidjeti i povećati omotnicu kako bi se isplatio iznos koji je navedeni u pravilniku.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
88
Za tvpv su navodno prošli mjesec dobili aplikaciju u koju unose podatke,ministar je mijenjao kadar u agenciji,itd itd..i zato sve kasni..jad i bijeda
Sve je već trebalo biti isplačeno do trenutka kada je ministar došao na funkciju... zato mi je sad bezveze njega kriviti...
 

PM1705

Novi član
Tu od
22 Velj 2023
Poruka
4
Pozdrav svima,
planiramo se početi baviti s ovčarstvom i zanima me kako se kreću poticaji po komadu za ovce/ovne i janjad?
Hvala unaprijed na odgovoru!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,352
Predlažem da uzmeš pravilnik u ruke i pročitaš sve vezano uz proizvodnju kojom se misliš baviti (prava i obveze). Pravilnik se donosi svake godine prije prijave poticaja.
 

matej1256

Novi član
Tu od
7 Sij 2024
Poruka
5
Pozz..Ljudi jel dobio netko udio leguminoza 20% što je s time znali se šta? Ima neki kontakt za provjetiti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh