• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Nana

Novi član
Tu od
18 Svi 2022
Poruka
21
Pa u Plodovima zemlje je najavio za slijedeću nedjelju gosta (ministra). Onda će se on pohvaliti kako je isplaćeno ili će obećati da tek bude. :rolleyes:
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
61
Pa u Plodovima zemlje je najavio za slijedeću nedjelju gosta (ministra). Onda će se on pohvaliti kako je isplaćeno ili će obećati da tek bude. :rolleyes:
Neće se ministar pojaviti kao što se nije pojavio ni jučer u poljoprivrednoj na hrvatskom radiju.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
129
Društvo ko čeka travnjake visoke vrijednosti, da vas razveselim 😬 navodno upola manji iznos po hektaru 🫣🫣
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
231
Vjerojatno je upravo to. Već sam pisao ranije da su mi za eko rekli prošli tjedan da će za desetak dana tek unijeti podatke u sustav. Tako da ovaj tjedan nema teoretske šanse
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
276
Evo i ja sam dobio proteinske usjeve jel to za leguminoze ili još posebno bude uplata baš za leguminoze?
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
12
Druga.. prva je bila u 12mj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh