• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Upravo sjela i SP jeeeee ,ista nakon sjednja mi veli SP hebeš mi sve moj BB da sam morala čekati do 30.06 ošla bi neđe drugdje da sjednem ovo je više bilo za neizdržati ...stoga fala Ministre Dabro spasio si jedan seljački brak
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Da EKO ( dobro imam još i EKOP val to ide posebno ) ,samo druže sjede nešta mršavo ... mada SP me nije ništa pitala šta i koliko ja reko sećo sjelo ona se samo skinu ,skoći , sjede i siknu i viknu to BB
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ll00

Član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
20
Nama ništa ekološka.. ima li tko još da nije dobio ? Ili paničarim preranoo_O
Po mom iskustvu Pbz i
Upravo sjela i SP jeeeee ,ista nakon sjednja mi veli SP hebeš mi sve moj BB da sam morala čekati do 30.06 ošla bi neđe drugdje da sjednem ovo je više bilo za neizdržati ...stoga fala Ministre Dabro spasio si jedan seljački brak
E sad kolko te spasio, kolko nije, vrijeme će pokazati🍾
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
132
Naveli su do 30.06 tako da prije nema smisla deset puta pitati a kako je to petak, možda malo zakasne pa prebace na ponedjeljak.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
140
Upravo sjela i SP jeeeee ,ista nakon sjednja mi veli SP hebeš mi sve moj BB da sam morala čekati do 30.06 ošla bi neđe drugdje da sjednem ovo je više bilo za neizdržati ...stoga fala Ministre Dabro spasio si jedan seljački brak
Bome kod mene DG još nezadovoljna 🤪
Malo se valjda bude strpila

Od eko još ništa
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
161
Moj kolega je dobio eko 157e po h, dosta manje eko od prošle god ako je tako, a novaca za isplatu tvpv bojim se da nema...
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
66
Ja nisam dobio ekolosku. Ali nisam ni predao onaj papir do 31.12..
Dal ima netko da je dobio ekolosku, a nije predao onaj papir?
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
231
Ja sam dobio jučer Eko i prijelaz i održavanje. Održavanje oko 250 €/ha
Prijelaz oko 280.
Dobio sam isto jučer i leguminoze 2 uplate (za konvencionalnu i za ekološku posebno) i dobio sam konzervacijsku.
Neznam točno koliko po ha jer su mi rekli prije dok sam zvao da imam umanjenja za konzervacijsku.

Jedino još nisam dobio cvjetne trake.

Što se mene tiče pozitivno sam iznenađen. Dabro je zasada zabio pobjednički gol u sudačkoj nadoknadi. Po meni Dabro 1 : 0 Vučković
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
66
To ste imali po starom, i ja sam tako dobio još prije 2 tjedna. Sad po novom ne štima, to smanjuju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

govedaarzano

Novi član
Tu od
21 Svi 2024
Poruka
6
Ja sam dobio jučer Eko i prijelaz i održavanje. Održavanje oko 250 €/ha
Prijelaz oko 280.
Dobio sam isto jučer i leguminoze 2 uplate (za konvencionalnu i za ekološku posebno) i dobio sam konzervacijsku.
Neznam točno koliko po ha jer su mi rekli prije dok sam zvao da imam umanjenja za konzervacijsku.

Jedino još nisam dobio cvjetne trake.

Što se mene tiče pozitivno sam iznenađen. Dabro je zasada zabio pobjednički gol u sudačkoj nadoknadi. Po meni Dabro 1 : 0 Vučković
Mjera 11 ili po novom 70.04?
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Pa po novom bih za eko trebalo biti 235e/ha i održavanje i prijelaz ista cifra plus 60e/ha za prvih 5 ha za održavanje i prvih 10ha za prijelaz za troškove certificiranja ..e sad dali to sve isplaćuju posebno neznam
 
Na vrh