• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,359
Nisam siguran da se plaćanje vrši prema voćnim sortama. Plaćanje bi se trebalo vršiti prema mjerama i površinama koje su upisane za tu mjeru.

što ako je dokumentacija predana sa zakašnjenjem u prvom mjesecu?
Ne znam odgovor na to pitanje. Valjda će onda kasniti i uplate? Provjeriti u agenciji za plaćanje, ako se netko javi i bude voljan odgovoriti.
 

Borovnica

Novi član
Tu od
15 Ožu 2023
Poruka
2
Ne znam odgovor na to pitanje. Valjda će onda kasniti i uplate? Provjeriti u agenciji za plaćanje, ako se netko javi i bude voljan odgovoriti.
dobih odgovor da se trenutno radi na unosu i provjeri evidencija za 2023
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Zvali su prošli tjedan sve koji nisu poslali uopće dokumentaciju da im pošalju pa da dobiju pare..
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,359
Pravila, pravilnici, rokovi, dokumentacija.....to je današnja poljoprivreda, na žalost. Nema druge nego čitati i poštivati pravila.
Stari legionari bi rekli¨ ili stupaj ili umri¨.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
Ima druga opcija, biti gospodin na svojem, i ne trošit zdravlje i živce na "sitnice". U pravoj proizvodnji, poticaj je na razini statističke pogreške!
 

Nana

Novi član
Tu od
18 Svi 2022
Poruka
22
Sve to stoji, ali ako već postoje neka pravila i imamo neko prvo na nešto, zašto ne bi i mi kontrolirali svoje uplate.
Jedna stara zagorska kaže i ne bu mene niko j
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
17
Zvali su prošli tjedan sve koji nisu poslali uopće dokumentaciju da im pošalju pa da dobiju pare..
Zvali su i nas koji smo uredno poslali sve do 31.12... da nemaju dostavljeno. Poslala sam im ponovno mailom, zajedno sa kopijom dostavnice koju su potpisali da su preuzeli. Dakle, ako ste i poslali sve na vrijeme ni to nije garancija da je sve ok.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Ima druga opcija, biti gospodin na svojem, i ne trošit zdravlje i živce na "sitnice". U pravoj proizvodnji, poticaj je na razini statističke pogreške!
A dok ti tu pravu proizvodnju otkupljivaci sruše pa ti budi gospodin s bakinim penzijama
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
Sve je u glavi...i matematici! Zašto proizvodite kulture za koje nemate osigurano tržište i one za koje se zna sa su slabo dohodovne ili uopće nisu? Zbog j poticaja.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
422
Najlakše je napisati kako si ti pametan a eto svi ostali tupavi, kao da se kulture (trajni nasadai) i mehanizacija mijenja sad pa sad, a i mi ostali kad bi se bavili tim "dohodovnim" možda bi postale nedohodovne!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
Predivno je čitati kak se kuka jer nema poticaja, baš puno govori o stanju uma ljudi koji to pišu... uhvatite se posla i zaboravite na taj poticaj, ako dođe super, ako ne nije kraj svijeta, sunce će svejedno izaći.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Sve je u glavi...i matematici! Zašto proizvodite kulture za koje nemate osigurano tržište i one za koje se zna sa su slabo dohodovne ili uopće nisu? Zbog j poticaja.
Znači ne ubires poticaj

Predivno je čitati kak se kuka jer nema poticaja, baš puno govori o stanju uma ljudi koji to pišu... uhvatite se posla i zaboravite na taj poticaj, ako dođe super, ako ne nije kraj svijeta, sunce će svejedno izaći.
Ovo je stranica za kukanje a ne hvalisanje odi pred ducan i hvali se
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
378
Predivno je čitati kak se kuka jer nema poticaja, baš puno govori o stanju uma ljudi koji to pišu... uhvatite se posla i zaboravite na taj poticaj, ako dođe super, ako ne nije kraj svijeta, sunce će svejedno izaći.
Uhvati se ti posla,uhljebe jedan. U te poticaje je uložen trud i novac. Kaj radiš uopće tu? Sram te bilo!
 

Najnoviji postovi

Na vrh