• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
Koliko ubereš lješnjaka i uprihodiš od uroda ili je posađeno samo radi poticaja kao i većina koji su sadili orahe, lijesku i sl.?
Oko 2 t po ha u punom rodu!
Ma "prijatelju" posadi pa živi od poticaja
Glupost,naj bolje upirati prstom
Ima tu posla i ulaganja
I previše
Ma nemam se što opravdavati,tako možemo reći što će poticaj za livade,ugar,krške pašnjake,masline,a od stoke neću ni komentirati a opet je nedostaje
Po površini ako je normalna godina može biti više prihoda nego ratarstvo
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Upravo sjelo osnovno meni ..pbz..kako na koju foru pojma nemam bile mi do sada već 3 uplate ..nekih 400e
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Moguće. Onda sam krivo shvatio .
2 uplate bile u 12 mj
1 u trećem.
Reko to je u 3mj poravnanje bilo .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
568
Poravnanje osnovno i dodatno potpora dohotku. E jesu se našli,taman za picu. A di su KLOPKE i ostale mjere
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
33€ poravnavanje pbz..opet se nitko ne javlja iz financija da pitam za ekolosku jer sam dobila skoro 50% manje isplate nego prosle godine a imam ubacenih novih parcela koje sam sve prijavila…zivi bili pa do ponedjeljka vidjeli..
 

Najnoviji postovi

Na vrh