• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
150
Nezz, ni meni nije jasno, sve na vrijeme, a ekološke nedostaje pola 🙈 a tvpv a i 80% 🙈 sve čekam obavijest da su isplate gotove pa da vidimo na čemu smo...no ako ostanu ovako nešto treba poduzeti jer ovoliko smanjenje nije normalno. Kao što je netko napisao profitirali samo laboratoriji za analizu i kontrolori za ekološku 😡
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,376
Opet smo mi krivi, jer nisu dostavljeni obrasci na vrijeme ( 31.12) a oni dobre duše pa nam tolerirali da ih pošaljemo sa zakašnjenjem 😁😁🤯

Ja sam sve dostavio na vrijeme pa mi još nisu isplatiti žute ploče...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Nezz, ni meni nije jasno, sve na vrijeme, a ekološke nedostaje pola 🙈 a tvpv a i 80% 🙈 sve čekam obavijest da su isplate gotove pa da vidimo na čemu smo...no ako ostanu ovako nešto treba poduzeti jer ovoliko smanjenje nije normalno. Kao što je netko napisao profitirali samo laboratoriji za analizu i kontrolori za ekološku 😡
Ja sam mislio da ja imam problem ,ali izgleda nisam jedini ,ekološke mi fali 70% a TVPV 60%
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
384
Svi smo u problemima.
Samo kad se sjetim one " brđanke" iz laboratorija, 400e analiza, nije poslala ni papirnati analizu ni račun ,nit elektronsku...a rok " curi" i onda ona meni tam nekaj u mailu podcrtava, jer sam ju pitala, kak je mislila to naplatiti? Pojela bi ona meni laptop sa printerom,u dva zalogaja ,sam da ju mogu " dograbiti" i onda ispadne ,da nam priznaju koliko priznaju ,po uvjetnom grlu. ZNAČI uopće nije trebalo toliko uzoraka 😤😤
Moje isprike poljoprivrednom pučanstvu,al meni je DOSTA.
 

Gocy

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
99
Ja sam mislio da ja imam problem ,ali izgleda nisam jedini ,ekološke mi fali 70% a TVPV 60%
Sad sam ja zvao da pitam za Tvpv , dobio sam samo 11e i veli mi zena da sam u prekršaju 99,5% a sve radio kako treba.Kradu nas očigledno i mi šutimo.

I kome se sad uopće možemo obratit za savjet ili nešto
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
58
Sad sam ja zvao da pitam za Tvpv , dobio sam samo 11e i veli mi zena da sam u prekršaju 99,5% a sve radio kako treba.Kradu nas očigledno i mi šutimo.
Kakvom prekrsaju,znaci svi smo u prekrsaju trebace nam objasnjenje
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
110
Ja ne znam kakve ti parcele moraju biti da je 99.5% u prekršaju. U kakvom sam ja onda prekrsaju ako sam dobio samo 500€ na 9 hektara. A znam da nisam,i znaju i oni. Bila je kontrola zbog onog sistema u 11/12 mjesecu, pa mi je sve zeleno bilo,kako sada odjednom da oni odluce da sam u prekršaju 🤣
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
150
Narode, prošlu jesen nam je monitoring prije avansa morao biti zelen, znači kontroliralo se i crvene su izacivali van...koja onda nepravilnost nakon godinu dana 🙄 naravno da nema smisla 🫣 kao što sam i prije naveo sad traže toplu vodu jer novaca nema 😡
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
150
Kad ovo vidim nezz da li da plačem il vrištim jer ponovno smo sje...do kraja 🫣
Sve te potpore sam uklalkulirao u investicije, zadužio se za traktore i kredit za kupnje zemljišta i što sad ? Sad u minusu 30 000 eura cca 🤯 a to mi je godišnja rata za traktore...bolje da sam kupio dva stana ( traktori i zemlja 300 000 eura , bez ikakvih mjera) ... i kako sad dalje? Po drugi puta ispao naivna budala od strane našeg ministarstva 👏🙈
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Priznali to ili ne , svi smo mi u dugovima i govnima ,netko vise netko manje .Šta i kako dalje ,pojma nemam. Da se manemo postotaka .Znači za razliku od prošle godine ,ne računajući zeleno, uzeli su mi 20 000e .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,373
Kad smo kod glasanja. Da li je tko vidio novog ministra terenu i da li je možda imao priliku da se mu se izjada i ukaže na svoje probleme i potrebe? :unsure: Nije valjda da je najprije otišao na godišnji da se dobro odmori prije najavljenog obilaska terena. Osobno. ja bih najviše volio da me posjeti bivša ministrica. Imam spreman poklon za nju. Mogu za njega zavezati i mašnu, ako treba.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Jojjj al me pravo u živac sa tim glasanjem, daj ne lupaj vise gluposti ,kao da treba ići glasati,sami sebe izabrali kao i svaki put .Prvi ja nikad pa ni onda za njih ,a kladim se i većina. Tako da to više vodu ne pije .Skup lopova nam vode državu,i nemaju namjeru stati s krađom sve dok nas ne osakate skroz .
 

Najnoviji postovi

Na vrh