• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Marica

Novi član
Tu od
4 Srp 2024
Poruka
3
Poštovani,
Meni su u Monitoringu sve parcele crvene (bez ikakve promjene od 01.06.) iako sam sve pokosila
Dali to monitoring ne radi jer bliži se 15.07. do kad mora biti sve pokošeno.
Zvala sam agenciju, pa mi žena rekla da zanemarim to.
Malo mi čudno.
Kakvo je stanje kod vas?
lp
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Ok, al da nebi bilo nisam pokosila - očistila livade do 15.07....kako je propisano
lp
Mobitel u ruke, upaliti gps i opaliti par fotografija prije isteka roka aktivnosti je standardna procedura predostroznosti na akcije apprrr-a ;)
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
113
Mobitel u ruke, upaliti gps i opaliti par fotografija prije isteka roka aktivnosti je standardna procedura predostroznosti na akcije apprrr-a ;)
To je njihov posao a ne naš. Taman da mi budemo kontrolori i obavljamo njihov posao.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
387
Ne ide to tak, makar su rekli da su ukinuli, mora biti " otvoren zadatak " izvažanjs gnoja i geotagirane slike...nažalost. Mi smo tak.
Dobili smo, ali 50%... Kaj sa ostatkom? Nitko ne zna
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
57
Ne ide to tak, makar su rekli da su ukinuli, mora biti " otvoren zadatak " izvažanjs gnoja i geotagirane slike...nažalost. Mi smo tak.
Dobili smo, ali 50%... Kaj sa ostatkom? Nitko ne zna
Slike mogu pomoći , ako na "satelitu" ne vide... mobiteli danas svi imalu i lokaciju i vrijeme, iza svake radnje poslikati... pa nek se dokazuju da nije ili je.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
226
Poštovani,
Meni su u Monitoringu sve parcele crvene (bez ikakve promjene od 01.06.) iako sam sve pokosila
Dali to monitoring ne radi jer bliži se 15.07. do kad mora biti sve pokošeno.
Zvala sam agenciju, pa mi žena rekla da zanemarim to.
Malo mi čudno.
Kakvo je stanje kod vas?
lp
Bile su crvene i svakim danom jedna parcela žuti do kraja godine možda i pozelene
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
94
šaptom nestaju poticaji, do sljedeće političke PR kampanje kada će se opet govoriti o nikad večim potporama...
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
226
E pitanje koliko bude seljaka kroz neko vrijeme , nema seljaka nema potpora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
387
@vigor a je, bolje išta nego niš.
Nama je tak rekel za stajski gnoj, pa smo napravili ...
I kaj sad? Ajde,mi kaj smo dobili bar pola ( iako nije utjeha) a kaj vi,koji za pojedine mjere niste dobili ništa?
Nitko niš ne govori?
Pali bumo šaptom,bez ispaljenog metka?
Počeli su " brojati turiste" a cijena pada, odojcima,janjcima,junadi,teladi stoji na mjestu, al stoji i otkup...a svemu cijene rastu.
"Uništa" vele na alki...
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
69
Prije su se teško javljali, ali su barem odgovarali na mail.

Nakon 1.7... Više se uopće ne javljaju niti na mail odgovaraju...

Ni meni na e-mail nisu odgovorili.

Na telefon su mu rekli da su odbravanja u tijeku i da se strpim jos malo. Pricam za 70.04 i 10.1.12
 

Najnoviji postovi

Na vrh