• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
60
Ni meni na e-mail nisu odgovorili.

Na telefon su mu rekli da su odbravanja u tijeku i da se strpim jos malo. Pricam za 70.04 i 10.1.12
A TVPV znali itko oce biti jos ili je to to?
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
388
...u tijeku..🤣🤣🤣
To ko ono kad ti se stranica neće učitati,pa se vrti i vrti...u tijeku,u tijeku...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
79
Ni meni na e-mail nisu odgovorili.

Na telefon su mu rekli da su odbravanja u tijeku i da se strpim jos malo. Pricam za 70.04 i 10.1.12
Dali vam je ista isplaceno od toga ,ili baš ništa
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
79
Mislite li da će biti ista od toga .Mi smo se nekako prestali nadati da će ista više isplatiti .Nismo zvali ,već eto čekaš,ne znam više šta.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
3
Evo ja sam zvao prvi i posljednji put. Ja se nekako nadam da ce jos nesto uplatiti jer nije da su nesto manje uplatili nego malo previse toga fali. Obaveze od mirovinskog i zdravstvenog idu svaki mjesec, predujam poreza takodjer i svaki dan ide kamata ako nisi uplatio, a nama kad ne uplate nikome nista. Ne vrijedi mi se niti zivcirati vise
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
8 Srp 2024
Poruka
3
Kako ste prošli s mjerom za stajski gnoj? Ja nisam dobio ništa, rekli da sam izvezao gnoj prije nego mi je analiza i plan gnojidbe bio završen,sve mi radili i ispunjavati savjetodavci i nitko nije rekao da je to problem i mislim da je i prethodnih godina tako bilo i nikom ništa.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,413
Tko to je to rekao?

Ja nisam dobio ni centa za žute ploče, ali gdje god da pitam nitko nema pojma o ničemu...
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
287
Ja za stajski trebao dobiti 4700 dobio 1036 na upit zašto dobio odgovor zbog monitoringa. Sramota ali mislim da nećemo ni dobiti više jer su se očito pripremili sa takvim nekakvim odgovorima za koje nitko nije znao.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
@Slavonac1 koliko su te koštale analize i sve to što ide uz mjeru? Ja ju ne koristim , usitnjene parcele pa bi na kraju bilo skuplje analize od toga što trebam dobiti.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
287
1ooo eu sam za sve dao. I moje su usitnjene ali možeš 1analizu za njivu od 1ha i 9 manjin od 1 ha.To ti objasni ako hoće u agenciji .
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
60
1ooo eu sam za sve dao. I moje su usitnjene ali možeš 1analizu za njivu od 1ha i 9 manjin od 1 ha.To ti objasni ako hoće u agenciji .
Znaci nista od ostatka svima su ukinuli ,znaci svi smo neispravni
 
Tu od
8 Srp 2024
Poruka
3
Ništa nemamo se čemu nadati više, baš gledam stare obrasce i analize isto je gnoj vozen prije analiza i sve bilo u redu ,od prvog dana sam u mjeri i uvijek sve uredno isplaćeno osim ove godine. Siguran sam da to nije nitko znao ni u agenciji,nego su se sjetili kad su tražili razloge kako da nekoga zakinu.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
388
Mi smo dobili 50% za stajski gnoj. Sve odradili. Pitali nismo zašto je tome tak,jer nitko više nema živaca. I hebeno geotagirane slikanje obavili ,iako su to " kao" ukinuli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh