• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

H&S

Iskusan lik
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
540
Tak i kod mene, neke parcele su bile žute, neke plave, neke zelene. A sad su sve zelene.
Odluke za 2023. godinu još nismo dobili.
Za 2022. godinu su poslali u 07.mjesecu 2023.g.
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
68
Meni su poslali na mail da nisu vidjeli polj. Aktivnost na livadi, a pokosio sam dva puta ove godine.
I da ce mi uzet poticaj ako ne pokosim ovaj mjesec, kako da pokosim ako niceg nema na zemlji za kositi??!
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
578
Koliko po hekraru ce dati avansa da li to netko zna?
Cca 160 potpora dohotku po hektaru i cca 80 eura umisto preraspodjeljrnog. Znači oko 240 eura po hektaru s tim da ti mogu smanjiti ili povećati za 10%
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,778
Meni su poslali na mail da nisu vidjeli polj. Aktivnost na livadi, a pokosio sam dva puta ove godine.
I da ce mi uzet poticaj ako ne pokosim ovaj mjesec, kako da pokosim ako niceg nema na zemlji za kositi??!


Lagano.

Zakači malčer i prođi i slikaj geotagiranu fotografiju stroja u polju
 

Željo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
13
Ja i dalje vodim borbu sa upravom veterinarstva. Naime krivo su mi upisali datume i agencija mi nije isplatila PVP za ovce za 2023. I ujeo vuk magare,to je otprilike to. Sve sam im dokaze dostavio da su pogrijesili i sad vise niti na mail ne odgovaraju niti na pozive
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
397
Cca 160 potpora dohotku po hektaru i cca 80 eura umisto preraspodjeljrnog. Znači oko 240 eura po hektaru s tim da ti mogu smanjiti ili povećati za 10%
Bilo bi lijepo kad bi tak bilo.
 
Na vrh