• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ivan

  • Temu pokrenuo Hurlimann86
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
Ništa probat ču sutra zvati,,,i pitat,,,kako se zove ovaj nastavak,,,,ako znaš:shock:

I ako nisi zaboravija izmijeri mi izlaz..:partyman::partyman:
 
H

Hurlimann86

Guest
Provjerio sam ti 6" ili ti 150 mm je izlaz gdje se kopča nastavak za raspršivanje, ali inače nastavak ne izgleda tako već drugačije, ali su nas zajeb i jedan dio nam nisu dali.
 
B

BAGERISTA

Guest
Provjerio sam ti 6" ili ti 150 mm je izlaz gdje se kopča nastavak za raspršivanje, ali inače nastavak ne izgleda tako već drugačije, ali su nas zajeb i jedan dio nam nisu dali.

Zahvaljujem....kolega,,,:p

Ako se ne varam,,,nisi dobio rozetu,,,,ona ča se montira,iza za štelovanje raspščivanja gnjojinice...:shock::shock:
 
H

Hurlimann86

Guest
Ne nastavak na ovo koljeno koje je sad nismo dobili, ali bude se i to riješilo.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde kad budeš proba,,,,javi,kako radi,,i kako si zadovoljan,,,malo slika,..
Hvala na mijerama..:partyman:
 
H

Hurlimann86

Guest
Mi smo našu danas isprobali i id super puna je za malo više od minute sve dobro radi tako da nismo nimalo pogriješili što smo je uzeli.


 
H

Hurlimann86

Guest
I malo da se pohvalim u subotu osvojil 1 mjesto na županiskom natjecanju orača Međimurske županije:D
 
B

BAGERISTA

Guest
I malo da se pohvalim u subotu osvojil 1 mjesto na županiskom natjecanju orača Međimurske županije:D

Čestitam.................:prayer::prayer::partyman::partyman:

Ima koji link od natijecanja...........:shock:slika,,,ili bilo čega.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,i čestitke još jednom........:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh