• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ivan

  • Temu pokrenuo Hurlimann86
  • Datum prvog posta
H

Hurlimann86

Guest
Evo slika stigla šprica mislim da jučer.
Leško 500l grane 10m, cijena 9500kn.



 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepa makinica,,,nek te služi dugo.....................:mrgreen::mrgreen::prayer::prayer:
 
H

Hurlimann86

Guest
Malo da dignem temu iz mrtvih.
ovo je iz berbe koja je bila prije više od mjesec dana , mala uvalica i buččč :D




 
B

BAGERISTA

Guest
E lipo si ga uglavija,,,,a i zamaza...,,,,,:rolleyess:,jesu te došli na kraju čupat.......:shock:
 
H

Hurlimann86

Guest
Evo nešto novo stiglo kod nas jučer smo cijeli dan tražili i našli , plug je VN 950 ima sve na sebi, bratić mi malo prije poslao slike jer sam ja na faksu, zakačio ga je na hurli i može ga nositi samo ga brzo okreče jer ima jaku pumpu, orati nije probao sa njim ipak će rus biti glavni akter sa njim ovo je samo za prijevoz do mjesta
:D



 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Čestitam na kupnji:p

Malko slab izgleda za rusa,valjda ga neče polomit:weedman:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čestitam! :)
Koliko je to cola?
Kako ga hurli nosi? Baš me zanima,kako bi išlo sa njim orati... hehe :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Evo nešto novo stiglo kod nas jučer smo cijeli dan tražili i našli , plug je VN 950 ima sve na sebi, bratić mi malo prije poslao slike jer sam ja na faksu, zakačio ga je na hurli i može ga nositi samo ga brzo okreče jer ima jaku pumpu, orati nije probao sa njim ipak će rus biti glavni akter sa njim ovo je samo za prijevoz do mjesta
:D

znači,nema do ruske snage.....:mrgreen:
 
H

Hurlimann86

Guest
Čestitam! :)
Koliko je to cola?
Kako ga hurli nosi? Baš me zanima,kako bi išlo sa njim orati... hehe :)

Hvala!
Štela se od 12-14-16 cola.
Nosi ga hurli bes problema, pa na 12 cola bi ga vukao ja mislim da bez problema.



mtd001
Nema do rusa ipak je u njemu sirova snaga:D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Hvala!
Štela se od 12-14-16 cola.
Nosi ga hurli bes problema, pa na 12 cola bi ga vukao ja mislim da bez problema.



mtd001
Nema do rusa ipak je u njemu sirova snaga:D

Daj malo brazde poslikaj jer sumnjam da je štelajuč.
 
B

BAGERISTA

Guest
Cisterna je za deset,,,,stvarno su je ljepo skockali,....:supz::supz:nek te dugo služi:partyman::partyman:
Daj mi reci ako ti nije problem ovaj dodatak,za zaljevanje,,,,šta se kopča na izlaznu cijev,,,koliko košta,,,,i ako ti nije problem da mi promijer izmijeriš,na izlazu,,,,ako je isti ko moj,uzeo bi ga ...........
Ako imaš koji broj,,tel,mob,,,,,,napiši,,,jer ovdje kod nas nema se nigdje za nač.....:madmana:

Zahvaljujem unaprijed..8)8)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi,nek te dugo služi :partyman:
Namjeravaš ju vući sa manjim hurlijem??
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Odlično izgleda!
Čestitam na prinovi,neka te dugo služi! :D
 
H

Hurlimann86

Guest
Cisterna je za deset,,,,stvarno su je ljepo skockali,....:supz::supz:nek te dugo služi:partyman::partyman:
Daj mi reci ako ti nije problem ovaj dodatak,za zaljevanje,,,,šta se kopča na izlaznu cijev,,,koliko košta,,,,i ako ti nije problem da mi promijer izmijeriš,na izlazu,,,,ako je isti ko moj,uzeo bi ga ...........
Ako imaš koji broj,,tel,mob,,,,,,napiši,,,jer ovdje kod nas nema se nigdje za nač.....:madmana:

Zahvaljujem unaprijed..8)8)

E neznam ti kolko košta , ali budem provjrio, a i odma ti izmjerim izlaz, tu ti je broj od njih.
Neispravan link je obrisan!



Dado121, več će je veći hurlič, jer ipak puna bude 6.5 t pa da manjeg ne mučimo.

I hvala na čestitkama svima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh