• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ivica85

  • Temu pokrenuo ivica85
  • Datum prvog posta
I

ivica85

Guest
ova moja je dosta velka !
takve sam najvie vidio na kamijonima i u trgovini kamijonskih dijelova!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ako je ona na vidjlivom mjestu,ne mora nešta posebno svijetlit... meni koristi kad po noći idem s balirkom,i bome auti usporavaju kad vide rotaciju... :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
el si videl abrikili onog mog 2-rednog zmaja vučenog, ja vozim po cesti s 3 rotacije, e auti koče, makivaju se sastrane, kamioni posebno moraju usporavat, nema zajebancije samnom, ja mažem po pol ceste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tomica zetor kaže:
pa kamo staviš tri rotacije??? i na kombajn ili??

jedna žuta je na beraču, a dvije su na kabini na traktoru!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ŠANANA IMT 565 kaže:
el si videl abrikili onog mog 2-rednog zmaja vučenog, ja vozim po cesti s 3 rotacije, e auti koče, makivaju se sastrane, kamioni posebno moraju usporavat, nema zajebancije samnom, ja mažem po pol ceste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jel znaš ti ako si širi od 2 i pol metra,ne možeš na cestu bez pratnje? ;) ali imaš sreće što smo banana država,pa se po cesti smiju i balvani vući,djeca se voze kako i s čim hoće,osobno sam vidio da dijete vozi auto,dok mu tata(INAČE POLICAJAC)sjedi na suvozačkom mjestu... :|
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
abrkili kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
el si videl abrikili onog mog 2-rednog zmaja vučenog, ja vozim po cesti s 3 rotacije, e auti koče, makivaju se sastrane, kamioni posebno moraju usporavat, nema zajebancije samnom, ja mažem po pol ceste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jel znaš ti ako si širi od 2 i pol metra,ne možeš na cestu bez pratnje? ;) ali imaš sreće što smo banana država,pa se po cesti smiju i balvani vući,djeca se voze kako i s čim hoće,osobno sam vidio da dijete vozi auto,dok mu tata(INAČE POLICAJAC)sjedi na suvozačkom mjestu... :|

e sad neznam koliko je točno berač širok, al je tu negde oko 2,5 m, ma zaustavila je mene nekoliko puta policija, al me dobro poznaju s čim se bavim, samo me pitaju dal mi sve rotirke dobro rade :lol: , jel kad navečer idem ulicom to se svijetli ko u disku :mrgreen:
 
I

ivica85

Guest
kad te vide sa tolkim rotirkama bar svi se micu sa ceste!! nemas brige!! :D
cini mi se da nebi smjelo biti sire od 2,70m!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja obožavam rotirke! Najbolje mi je po mraku kad svjetli!

Evo jedan ĐĐ koji je taman prije jako gadne oluje išao doma. Sječka mu je cjelim putem radila, koja je to prašina iza njega bila... :madmana: :madmana: :madmana:

[youtube:1nc5xpv1]rRSy0Uu6oPQ[/youtube:1nc5xpv1]

Al jako se slabo vidi na aparatu, cjeli se kombajn vidio ovako, u stvarnosti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino, čestitasm,
nego jel to ona hrvatske proizvonje :?:
 
I

ivica85

Guest
da da hrvatski proizvod!!
monting!
kriza je kupujmo hrvatsko!! :) :)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
HM, hm, Hr proizvod, skoro ista kao i Tehnostrojska, ili čak komplet ista :scratch :scratch
DSC06436V.jpg

DSC06437V.jpg

DSC06438V.jpg

DSC06415V.jpg

DSC06439V.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imaju drugačije gume :mrgreen:

Kako god da bilo ovo mi se ne sviđa kaj se kopira boja :!:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ako i je ista kolika je cjena jedne a kolika druge, po mojim saznanjima skoro ista, al nek me netko ispravi :scratch

da ne kvarim temu, rođo čestitam na prikolici i nek te dugo služi :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
bogec kaže:
ako i je ista kolika je cjena jedne a kolika druge, po mojim saznanjima skoro ista, al nek me netko ispravi :scratch

da ne kvarim temu, rođo čestitam na prikolici i nek te dugo služi :D


IZgleda da je potpuno ista, jedina razlika u otvoru na zadnjoj stranici i gumama.

IVICA, koja je to marka, cijena????
 

Najnoviji postovi

Na vrh