• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada utega za 539

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sem nosil 12 km na pol puta sem podmetal drvo pod poluge zakuhalo mi ulje iz getribe se dimilo ko iz parnjače .
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kolika je podizna sila na kraju poluga na IMT-u 560?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Jel ima mozda ko da je frisko stavljal utege napred na 539, jel ima kakvih slika i ideja?
Htel bi najti originalne od Imt-a, a onda bi napravil nosac koji bi zasarafil dolje na one cetiri rupe.
Trebal bi ga opteretiti bar sa 100 kg napred.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,086
Probaj pronaći one koji idu u felge. To su dvije polutke. Ja sam ih tražil, ali ih nisam našel. Mislim da i mali Ursus ima takve, ali je pitanje da li pašu na felgu od fergača. Puno je bolje da su utezi na felgama jer onda manje trpi prvi kraj traktora. Varijanta je i da napuniš gume sa vodom/nesmrzavajućim sredstvom.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Znam za te polutke, al to je jako tesko naci, da.
A ovo s punjenjem antifriza, to ne znam jel bi dobil tih 100 kg, a i ti utezi bi bili na traktoru svega 2, 3 tjedna godisnje, u sjetvi i kultivaciji kukuruza.

Mislim da nebi puno prednji kraj trpel od tih 100 kg jer mu je protuteza na hidraulici sijacica Olt psk.
 

Najnoviji postovi

Na vrh