• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ja bi htio voziti kombajn, a niko mi ne da

  • Temu pokrenuo quercus_robur
  • Datum prvog posta
Z

zrine892

Guest
bobo kad cemo na pivo???izgleda da cu ja platit rundu bar 5 rundi.....pobijedio si.....
 
B

Bobo

Guest
Valjda ce biti prilika koja ;)

Nije vrag da ti je netko rekao isto sto i ja :?
 
Z

zrine892

Guest
e bobo...opet dizem mrtvace iz groba...ovakva je stvar moj zmaj i svo stali zmajevi koji nisu RM 142 ima lincencu perkins motor...tako da je rakovica kopirala motore od perkinsa ajmo to reci lincenca....A RM 142 ima neki svoj dodatak sto ti nazivas neke opreme kao sto moj,takoder ima oni imaju ORGINAl rakovica motor..kod mene jest rakovica ali je LINCENCA PERKINS.....hmmm
 
B

Bobo

Guest
A ja te mrtvace opet zakopavam slijedecom tvrdnjom:

SVI rakovica motori su radjeni po PERKINS licenci, tako i ja na 539 i na 549 imam rakovica motore po perkins licenci, pa tako i ti na zmaju, i svi ostali koji imaju rakovica motor...

A sad jedno veliko iznenadjenje: Rakovica vise nece praviti motore, posto IMT tvornica u 9. ili 10. mjesecu ide u privatizaciju, i najvjerovatnije se kao takav gasi :( Rakovica i dalje ostaje aktivna, te vrse finu obradu radilica za PERKINS, a i izradjivali bi ih, samo sto je taj proces u srbiji 3 puta skuplji, tako da dobivaju neobradjene radilice iz PERKINS-a, a u rakovici ih fino obradjuju i balansiraju, te ih salju nazad...

Jos jedna sretna prica sa tuznim zavrsetkom...
 
P

Picek

Guest
Bobo kaže:
A sad jedno veliko iznenadjenje: Rakovica vise nece praviti motore, posto IMT tvornica u 9. ili 10. mjesecu ide u privatizaciju, i najvjerovatnije se kao takav gasi :(
IMT "ide" u privatizaciju već godinama samo ih nitko ne želi..
dio IMT-a za proizvodnju priključaka je već privatiziran prije par mjeseci..
 
B

Bobo

Guest
Kako ih nitko nece, kad sam ja cuo da imaju 6 zainteresiranih strana... I da je jedan od ponudjaca TAFE, koji bi proizvodio dio svojih traktora u srbiji, a imt ce se u svakom slucaju ugasiti, jer im prodaja traktora bas i ne ide, a rakovica je davnih dana propala...

Do kraja godine bi trebalo biti sve rijeseno, tako da IMT pa,pa :(
 
B

Bobo

Guest
Nemam pojma... Tako mi brat rekao da je procitao na internetu... On cita kojekakve vijesti i sve u vezi traktora mi prenosi, a ja vama...

U perkinsu kazu da su htijeli sve raditi u Srbiji, no da je sama gruba izrada skuplja 3 puta u Srbiji, nego kod njih...
 

Najnoviji postovi

Na vrh