• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Japanske prepelice

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,421
Svako ima svoja iskustva i ne mislim ulaziti u debate koje nikamo ne vode . Može se naći sad na internetu sve podatke o prepelicama. Ja kad sam prije rata počinjao bila je samo jedna brošurica . Svjetlo nije potrebno ako se ne želi stopostotna nesivost i ja ga imam po noći samo zimi jer ujedno lampa i grije životinje. Samo danje svjetlo mi je bilo dovoljno da nesivost bude osamdeset posto što mi je bilo za moje potrebe dovoljno a prepelice su preko noći imale odmor. O zdravlju prepeličjih jaja je dovoljno pogledati i usporediti sastav sa kokošjim . Svaki švedski stol mora sadržavati jaja japanske prepelice ali to je za one naprednije koji znaju uživati .

Jura

Novi član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
1
Nabavio sam prepelicu koja se zove Texaski bijeli gigant i koja kako pise po internetu moze u punoj zrelosti teziti 500g,sto se vidi i po slikama.
I)ma li iko ko je imao ovu vrstu prepelice jer me zanima koju dob smatraju punom zrelosti.Inace prepelice drzim iz hobija za svoju dusu i jednom dvaput god sebi izlezem i utovim pa pokoljem jer je juha jako zdrava.Posto jap prep moze max narasti oko 150gr trazio sam dugo neku koja moze narasti veca a i teza.Sto zasad mogu rec da je zasad teza a i veca od jap.
Odakle ste i moželi broj telefona.

Najnoviji postovi

Na vrh