• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Gljivice

Pošpricati sa fungicidom. Nije skupo. Moje skromno mišljenje.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dali je tko koristio herbicid MUSTANG protiv korova u zobi?
Ako je... Kako se pokazao? i Koliko ga ide na jedno jutro (ral) ?
 
S

seljaček

Guest
Dali je tko koristio herbicid MUSTANG protiv korova u zobi?
Ako je... Kako se pokazao? i Koliko ga ide na jedno jutro (ral) ?

da ja , Odlično se pokazo, ide ga 2,5 dl/ral u zobi, ječam i pšenica 3 dl/rali 99%dobar.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ja sam baš danas išao prskati lemu pa sam odmah ubacio i pola doze mustanga,a drugu polovicu ću ići kada opet bude leme.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
E hvala Vam dečki...
Zar kod tebe već ima leme u zobi :O ?
Ja sam neki dan malo obišao,trava je buknula,i treba pothitno prskati,a leme kod mene nema,dok zob nedođe do koljena,čak u fazi klasanja,tek tada dođe,nikad tako rano nisam imao...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
još uvijek nije balac,ali je odrasla lema i na mjestima je napravila malo štete u krugovima.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755


breza(što će reći ja),agromehanika,same i lancelot(herbicid) u dejstvovanju protiv neprijateljske žive sile (korova) u zobi sorte flamingstern
 
Posljednje uređivanje:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
još uvijek nije balac,ali je odrasla lema i na mjestima je napravila malo štete u krugovima.
Tu gdje je napravila štetu je usput odložila hrpu jajašaca koja će se uskoro izleći i tek onda nastaje cirkus.Mi smo znali kad primjetimo odrasle kornjaše na ječmu ili zobi dodavati insekticid i tako bi spriječili jači napad ličinke.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Imamo par redi krumpira u vrtu...
Jel bi smio mustangom oprskat te krumpire protiv korova?
Ono,ostane mi na dnu šprice,a i da ne raste tako trava na krumpiru...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
da koristil sam ga i djeluje na širokolisne,ali teško ga je naći barem kod mene
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dečki sijetva zobi je izgleda najmanji problem bio a oni pravi tek sad počinju:prayer:
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Jel netko špricao zob protiv bolesti? Počela je klasati a primjetio sam pjegavost na listovima i vrhovi se pomalo suše.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh