• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JARA ZOB sjetva-žetva, 2012.-2013.-2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
današnja priprem za zob,sutra cu posijati to zadnje jutro i to je to,ostalih 9 jutara posijano prije mjesec dana,vec je vani :)
dsc0031zi.jpg

dsc0032lx.jpg

dsc0033zi.jpg

dsc0034ht.jpg
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
jučer rješeno jedno jutro pa ćemo vidjeti za tri mjeseca što će biti.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I ja sam danas pripremio 1000čhv-a, to je sve šta ču posijati! Sutra posijam poslje dok dođe van malo posolim sa kanom i gotovo, eventualno ako če biti potrebno špric a ako neče još bolje!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
U petak sam uspio priredit i posijat 3/4 rali,ostali komadi su bili prevlazni,nije puno al ko ne sije i ne nada se
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Matija, odličan ponik!
koliko si del po rali?


IMAM PITANJE!

kakva su vam iskustva sa Lancelot 450 wg u borbi protiv korova?????
zob mi je nikla fino, ali s njome i dosta korova, pošto je sijano 90 kg po jutru bojim se da je korov ne zezne!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Matija,odlično,slična je i moja!

Ja sam lani prskao sa Lancelotom i super sam zadovoljan!
Ima dosta sporo djelovanje,mislio sam da nece valjat,ali bio sam pitao,i to tako mora biti,da zob ne doživi šok.
Vec sam mislio ici korektivno sa Mustangom,ali odgovorili su me,i super je bilo!

Samo,sto nije malo rano jos za to?
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Matija,odlično,slična je i moja!

Ja sam lani prskao sa Lancelotom i super sam zadovoljan!
Ima dosta sporo djelovanje,mislio sam da nece valjat,ali bio sam pitao,i to tako mora biti,da zob ne doživi šok.
Vec sam mislio ici korektivno sa Mustangom,ali odgovorili su me,i super je bilo!

Samo,sto nije malo rano jos za to?
A u kojoj si dozi išao za zob? Gledao sam na agrochemovoj stranici ali ništa ne piše o tome.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
dobro je to ispalo nazadnje...sijano je 185 kg/ha


znači cca. 105 po jutru!
ja sam svojom nespretnošću i neznanjem malo manje posijal! nekih 90 kg po jutru! al ne izgleda loše sklop, bude se zbusala!

kojom kombinacijom ideš protiv korova?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ma bude to sve vredu...

do sad sam prskal sa Mustangom i sve je bilo uredu ,al ove godine budem probal sa Lancelotom , svi ga hvale pa reko da vidimo kaj je to za robu...:(blush):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ma bude to sve vredu...

do sad sam prskal sa Mustangom i sve je bilo uredu ,al ove godine budem probal sa Lancelotom , svi ga hvale pa reko da vidimo kaj je to za robu...:(blush):

Znači i ti!
I ja budem, al postavil sem pitanje tu da vidim iskustva s njime, al niko ne trza!
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Znači i ti!
I ja budem, al postavil sem pitanje tu da vidim iskustva s njime, al niko ne trza!
Ja sam također čuo da je odličan... od svojih prijatelja.

Isto tako, sviđa mi se zato što se može miješati sa Sphere ili Duett Ultra
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
a valjda ce biti nesto :(sweat):
sijano 13.03.
130kg na kj.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fiju dino,pa zob je sa obzirom na vrijeme odlična,ja sam sijao prošli tjedan i noćas bio jedan pljusak i sad bude nicanje u 2-3 dana garant,kako se već u tom ranom stadiju se pojavio taj prokleti balac,pa šta bude do žetve,ove godine sa dogovorio malo sjemena zimske bijele zobi ,nekih 150 kg,da se malo provjeri kakav je urod i kvalitet
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh