• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JD 6030

  • Temu pokrenuo Željko
  • Datum prvog posta

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Ovako je izgledalo na pocetku
Malo prst zasmetao.. :)


IMT 539 istjerivac prasine na johnyu.. :D


I ovako to izgleda na kraju

kasnije je uslijedilo glancanje iznutra.. :)


...može pitanje....zar taj đoni nije 135 ks + 25 onaj njihov neki power menađer i dobiješ 160 ks.......
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na stroju :supz::supz:
Reci koju riječ o njemu,koja god,kolko rs ima i ako nije tajna kolko je €€
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Sa "novim" svjetlima po kabini bolje izgleda nego da je premium:supz::p

Da sada puno ljepše izgleda, stavio sam i iza 4 komada sa 8-ice, a nagovara me moj majstor da na proljeće vanjske obrube prefarbamo u srebrno.

Dado121 pa taj je kod mene toliko dugo da bi ga se trebao već lagano riješavat ;) .
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Slabo pratim,moja greška
inače kako si zadovoljan sa traktorom
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Slabo pratim,moja greška
inače kako si zadovoljan sa traktorom

Zadovoljan sam poprilično.

Jedna od većih zamjerki ako čak ne i najveća, mi je recimo ''gljiva'' za paljenje kardana, ne uklapa mi se u ostale komande i na meni nezgodnom mjestu.
Nije taj prekidać nisu stavili kao recimo u seriji 5 ili 7 i 8. ( Budem i ja sebi tako naredio na proljeće ). I njegova jednostavnost koliko je dobra, toliko me možda i smeta.

I krivo mi što nisam PH uzeo odmah a trenutno mi je to prevelika investicija da naknadno stavljam.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
A sta ce ti hidraulik naprijed ? Ja ga koristim samo da otkacim uteg a posto ih skidam uskoro i kacim tek na jesen nije problem ni skinit 10-15 komada. Trebalo bi neki stroj imat za naprijed da to imas smisla, ovako samo izgleda fora i kosta :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uvijek radije hidraulik napred ako se več uzima takav traktor.
Evo primjer, novi 5100R, komplet utega napred dođe 700€, a za 1300€ imaš PVH na koji staviš uteg kakav poželiš, ne isplati se gledati sad na tih 600€ kad se več daje 60.000€ za takav stroj.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
A sta ce ti hidraulik naprijed ? Ja ga koristim samo da otkacim uteg a posto ih skidam uskoro i kacim tek na jesen nije problem ni skinit 10-15 komada. Trebalo bi neki stroj imat za naprijed da to imas smisla, ovako samo izgleda fora i kosta :)

Upravo tako, zato i rekoh za onu PH sa bobinog linka, da sama po sebi nije skupa, ali povlači još neka dodatna ulaganja i na kraju to bude cifra za koju se bez problema kupi rabljeni traktor.

Tvoja šestica služi?
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Ma super je kad ju dobijes ali placat ju 2000 Eura naknadno i stavljat na traktor mi je skroz bezveze ako ce sluzit samo za uteg.

Ide bez greske, kuc-kuc o drvo :) Kako Master Series ? :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ma super je kad ju dobijes ali placat ju 2000 Eura naknadno i stavljat na traktor mi je skroz bezveze ako ce sluzit samo za uteg.

Ide bez greske, kuc-kuc o drvo :) Kako Master Series ? :)

Ma išao bi odmah neki valjak da sitni ispred traktora i RD+S, idealna kombinacija.

I tvoj isto ima onu ružnju gljivu za kardan?
Ne mogu je očima smislit, sreća pa mi je Damir tu pa ja s njim ispregovaram sve živo i neživo.


Master služi dobro, nikakvih iznenađenja za sada nije bilo, a šta će doktor V. reći na proljeće vidjeti ćemo.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Pa svi imaju gljive, nije to meni problem, kad gasis samo ju lupis odozgo i dobro, nije da ga gasim cesto. A sta radis da ti je toliki problem taj prekidac ? Izveden je tako zbog sigurnosti da se ne upali slucajno, nijedan to nema na tipku, uvijek mora bit neki dodatni okidac da se upali. Jel imas HMS da to lagano rijesis kad se gasi i pali ?

Ma nema sa V krize, sve on to pročešlja ko u tvornici, iza njega se ne popravlja na njivi :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Pa svi imaju gljive, nije to meni problem, kad gasis samo ju lupis odozgo i dobro, nije da ga gasim cesto. A sta radis da ti je toliki problem taj prekidac ? Izveden je tako zbog sigurnosti da se ne upali slucajno, nijedan to nema na tipku, uvijek mora bit neki dodatni okidac da se upali. Jel imas HMS da to lagano rijesis kad se gasi i pali ?

Ma nema sa V krize, sve on to pročešlja ko u tvornici, iza njega se ne popravlja na njivi :)

Ma samo 6-ice imaju gljive, a nema std opciju hms pa je to problem.
Gasim na svakom okretanju kardan, problem mi je zato što znam da su to mogli bolje riješit kao i na drugim serijama ( razumijem sigurnost ali opet, ako može na R-ovima biti drugačiji prekidač može i kod mene :D ) .
 

Najnoviji postovi

Na vrh