• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JD 6030

  • Temu pokrenuo Željko
  • Datum prvog posta
Å

Željko

Guest
Vaša mišljenja o toj seriji?
Ja sam zakapario 6330 i stiže u ožujku, nestrpljiv sam da se sam uvjerim u JD kvalitetu!!!
 
Å

Željko

Guest
To je akcijska ponuda, uglavnom (najvažnije) CommonRail motor 110ks.
Cijena: 59 000 EUR sa PDV-om.
 
P

Picek

Guest
Željko kaže:
To je akcijska ponuda, uglavnom (najvažnije) CommonRail motor 110ks.
Cijena: 59 000 EUR sa PDV-om.
16+16 mjenjač ili si nadoplatio za 24+24?
3879 € za 24+24 mjenjač.. :roll:
skup im je mjenjač za poluditi..
neki dan sam nudio jedan traktor (odnosno kolega), Valtra T serija i onda kupac pokazuje ponudu JD-a i kaže da su jeftiniji jer nije pribrojao dodatnu opremu koja je posebno navedena..
a ono ponuda 6330 koji je 4 cilindraš..
na kraju je manji traktor sa slabijom opremom ispao skuplji od Valtre za 2 000 eura..
a ta moja T serija je 20 ks jača, i konsktrukcijski neusporediva, sa 36+36 mjenjačem i nešto više opreme..
uglavnom, skupi su im traktori.. odnosno marže su visoke..
s obzirom da imam svoje izvore i točno znam koliko je marža na tom traktoru bila jer mu znam i nabavnu cijenu EXW Njemačka..
u principu, trabunjam bzvz. tebe to ne zanima.. isprika..
enivej, nek ti traktor napravi puno radnih sati :D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Željko kaže:
Vaša mišljenja o toj seriji?
Ja sam zakapario 6330 i stiže u ožujku, nestrpljiv sam da se sam uvjerim u JD kvalitetu!!!

joj to sam čeko :mrgreen:
slike,slike,slike,slike,slike... :blackeye
mislim da definitivno nećeš pogriješit, jd je 8)
koji si mijenjač uzao za njega?...
puno sreće
pozz.
 
K

krx pozega

Guest
Gazda firme u kojoj radim za potrebe održavanja svoje zemlje je kupio novoga JD 6260 (mislim da je taj....uglavnom oko 130 ks).....naravno da sam bacio oko na njega i sve živo pregledo i već sam Bobi spomenuo da me se uopće nije dojmio s obzirom koliko je "mastan"...
...ne mrzim JD...možda ću ga jedan dan imati u dvorištu ali nije moj prvi izbor....da sam ratar i imam 200 ha zemlje ne big uopće razmišljo...jer bi išao na provjereno ali u kategoriji 100ks i tu negdje nebi bio moj izbor
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
krx to bi bio 6620(125ks)...pretpostavljam da je SE...a da je premium ili premium +...bio bi ti daleko privlačniji, premda je i SE super :mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
Da 6620...neznam šta ima od dodatne...ima klimu utege i te sitnice...mjenjač neznam kakav ima...znam da nije powerschift...lijep traktor nema šta al i puno novaca
 
Å

Željko

Guest
Ima mjenjač PowrQuad Plus 24/24 brzina, reverzer s lijeve strane-LHR, klima, prednji utezi 300 kg, zračno sjedalo, suvozačko sjedalo, daljinske komande trotočja na blatobranu, zračna instalacija 1+2 kružna, 2 dvosmjerna hidr.utičnica, trotočje kat. 2 s brzim spojnicama, topling poluga s ugrađenom kuglom, kat. 2, stabilizatori lijevi i desni, senzori za kontrolu vučne sile podiznih poluga trotočja (kopir), ...
 
S

sapat

Guest
Željko kaže:
Ima mjenjač PowrQuad Plus 24/24 brzina, reverzer s lijeve strane-LHR, klima, prednji utezi 300 kg, zračno sjedalo, suvozačko sjedalo, daljinske komande trotočja na blatobranu, zračna instalacija 1+2 kružna, 2 dvosmjerna hidr.utičnica, trotočje kat. 2 s brzim spojnicama, topling poluga s ugrađenom kuglom, kat. 2, stabilizatori lijevi i desni, senzori za kontrolu vučne sile podiznih poluga trotočja (kopir), ...
dovoljno opreme... ja nebi mogao spavat od uzbuđenja do isporuke... fin traktor
getsmiley.php
 
R

Ratarko

Guest
Željko kaže:
Vaša mišljenja o toj seriji?
Ja sam zakapario 6330 i stiže u ožujku, nestrpljiv sam da se sam uvjerim u JD kvalitetu!!!

Daš mi krug :mrgreen:
Teško je dati mišljenje o traktoru kada ga nitko nema od ljudi koje ja poznajem ali đoni je đoni to se zna :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Željko
Ima da zatrpaš forum slikama i video zapisima kad dodje. :D
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pa gdje je vise Johan? I ja sam vec nestrpliv haha...
Slike cim prije :)
 
Å

Željko

Guest
Sad u četvrtak bude ocarinjen i onda dolazi. Moj đoni je bio sad na sajmu u Osjeku.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Željko kaže:
Sad u četvrtak bude ocarinjen i onda dolazi. Moj đoni je bio sad na sajmu u Osjeku.

nad tvojim jd sam onda slinio :blackeye ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh