• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JD 6030

  • Temu pokrenuo Željko
  • Datum prvog posta
Å

Željko

Guest
dalibor kaže:
Stroj je odlican !!

Željko daj mi reci ona laguna na slici-cini mi se da je montazna ??
Od kojeg je materijala, kak se krece cijena istih i tko ih radi?
Da, montažna je od inox-a, 530 m3. Mislim da je cijena bila oko 18600 EUR + Pdv +prijevoz iz njemačke + podloga (betonska)!
Firma je Stallkamp iz Njemačke!
 
D

dalibor

Guest
Zahvaljujem na info.
Pronašao sam web stranicu, vidim da imaju i zastupnika u Slo.
 
R

ratarov_sin

Guest
Pozdrav svima!
Evo moj prvi post na forumu... Iskreno ne zanimam se previse za poljoprivredu ali stari uskoro kupuje traktor pa me zamolio da prosvrljam malo po netu i vidim sta bi bilo najbolje... Za sada je u igri JD 6930 premium... Bavi se ratarstvom (psenica, kukuruz).. Sije se na vise od 100 hektara zemlje... Jel taj JD ok? Sto bi jos mogao pogledati u toj klasi od oko 150 konja?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
jedan ga je kupio kod mene u selu..ima Samea 170ks i veli da je Same jači na snazi....probaj pitati za bilo koji traktor SDF-grupacije...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
naravno da je same jaći kad ima 15 ks više, :|

6930 premium u svakom slučaju, neznam traktor s kojim bi ga mogao uspoređivat
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
neznam bas da ne postoji traktor s kojim se ne bi mogao uspoređivati...
 
P

pf-steyr

Guest
Sigurno je bolji john deere od bilo kojeg iz SDF i vjerovatno neces pozalit sa 6930...

Ja bi ti jos predlozio Case-a PUMA-u (ili New Holland u tom rangu) ima od 165ks.....
Svi kaze da je PUMA izvanredna, pa pogledaj.....

A ako imas viska para onda ti predlazem da uzmes Steyr-a CVT (imas od 150 i 160ks)....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
marko hurlimann xa86 kaže:
Po čemu bi bio bolji???????samo zato sto se zove John-Deere????

motor, udobnost, oprema, kvaliteta ( + naravno doza prestiža (imena) zbog kojega i košta toliko )
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
ja sam vozio JD 6930 i mogu ti reci da nije nista bolje udobniji od Hurlimana XL 150 u kojemu sam sjedio.......i covjek ga je platio dosta više od Hurlija...a nije se bas niti za plugom lemken pokazao nesto,,niti pod sjetvospremačem 5m..tak da neznam zasto svi mislite da je JD nesto od traktora..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
heh, nebi se baš složio, to bi ti bilo isto kao kad bi za bmw rekao da je loš i neudoban auto
6000 serija mi ima lijepšu i ergonomičniju kabinu od hurlimana i braće iz sdf grupacije (meni)

6930 vozio?premiuma? kakav mijenjač je imao? i zanima me koliko košta, ako nije tajna?
 
K

krx pozega

Guest
fendonja, mf, claas.....pih koliko boljih od đonija....štajer cvt...strašno nešto
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,573
krx pozega kaže:
fendonja, mf, claas.....pih koliko boljih od đonija....štajer cvt...strašno nešto

jelda,,,,...nema teb do američkih mišića,,,znas da sam ti pričo da oni dečki sto su meni rigolali da se kunu nebesima da se nijedan fendt nemoze usporediti sa đonijem....
 
S

seljaček

Guest
A jeste li znali da u Srbiji 6930 ima garanciju 3 godine ili 2000 "časova" dal netko zna kakva je situacija kod nas.
 
B

Bobo

Guest
seljaček kaže:
A jeste li znali da u Srbiji 6930 ima garanciju 3 godine ili 2000 "časova" dal netko zna kakva je situacija kod nas.


LJudi, IMT daje garanciju 1000 casova rada na svoje traktore preko 100Ks, a sramotno da jedan JD daje samo 2000 8) :oops:
 
Na vrh