• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jd4755

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Pošto mi je ovo prvi forum u životu nisam smatrao obavezom napraviti profil o sebi a da ne bi dočekao 500-ti post bez predstavljanja evo par informacija o meni.Zovem se Vjekoslav ,imam 44 godine a ne osjećam se takoŽ ,troje djece,dva sina vaših godina i kćer srednjoškolku.Zajedno s bratom obrađujem 150 ha zemlje koja je većinom državna u zakupu.Planiramo ju otkupiti čim bude natječaj tako da možemo dalje planirati razvoj.Čisti smo ratari,sijemo najviše pivarski ječam ozimi te jari ,pšenicu,soju ,uljanu repicu te kukuruz.Po struci sam dipl. ing.poljoprivrede smjer mehanizacija studirao u Zagrebu a brat je polj.tehničar.Imamo polj. obrt ,u sustavu PDV-a smo od kad je uveden pdv.
Mehanizacija koju posjedujemo:traktor jd 4755-190ks
.........rx-170-170ks
.........rakovica 120-120 ks
.........imt 533
kombajn đđ 1620h sa svim adapterima
plugovi3-brazde 2kom
.........4-brazde 1kom
tanjurače teške quivogne 36 diskova
..........srednje mađarske 36 diskova
sijačice olt psk4 i psk 6
.........olt žitna eta-48
.........amazone d-7 3m
rotodrljače pegoraro 4m 2 kom
............majevica 3m
prikolice kamionske utva 18 t 2 kom
..........zmaj 8 t
.........zvijezda našice
malčer berti 2,7m s pomakom
kultivator 4-reda imt
............6-reda rau
prskalica mio 440 l i rau 440l
slika strojeva imate u raznim temama da ih ne stavljam ponovo.Ako koga šta još zanima tu sam otvoren za suradnju.Mislim da nisam najstariji na forumu .Što se tiče informatike samouk sam(kupio djeci komp. i zarazio se)jedino što ne mogu tipkati brzo kao profići.Koliko mi treba toliko znam(internet bankarstvo i razne korisne stvari)Za sada toliko o meni.Žao mi je zbog sve ove zbrke na forumu i smatram da forum ne sije trpiti zbog pojedinca.Jako puno ljudi kao gosti posjećuju forum i ovakve zbrke nam uopće nisu potrebne.Forum smatram izvorom informacija i razmjenom iskustava te bi to trebao i ostati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kažeš da imaš kćer srednjoškolku! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehe!
Koliko je stara, u kakvu školu ide? :lol: :lol: :blackeye
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
ide treći razred opće gimnazije i ne zanima ju ni poljoprivreda ni poljoprivrednici.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naravno to sam si i mislil jer imam i doma takvu!!!

Ali ja sam Tehničar za računalstvo!!!hehehe
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je a kaj češ, samo nek se uče i beže dalje od toga!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
jd4755 kaže:
ide treći razred opće gimnazije i ne zanima ju ni poljoprivreda ni poljoprivrednici.

moja bivsa je isla u privatnu katoličku gimnaziju u njemackoj,(sada je u HRV) i zenska je luda za traktorima,zemljom,zivotinjama i nadasve vinogradima,,,a ja budala otpilio,jer digla se stvar na neku 17-godisnjakinju....bemti idiota
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majstore traži je, lovi je nazad ak je za tim luda!!!
 
M

mladen

Guest
swizach kaže:
jd4755 kaže:
ide treći razred opće gimnazije i ne zanima ju ni poljoprivreda ni poljoprivrednici.

moja bivsa je isla u privatnu katoličku gimnaziju u njemackoj,(sada je u HRV) i zenska je luda za traktorima,zemljom,zivotinjama i nadasve vinogradima,,,a ja budala otpilio,jer digla se stvar na neku 17-godisnjakinju....bemti idiota
zena ti je budalina a ti si jos veca sala mala ;)
 
B

branko

Guest
swizach kaže:
moja bivsa je isla u privatnu katoličku gimnaziju u njemackoj,(sada je u HRV) i zenska je luda za traktorima,zemljom,zivotinjama i nadasve vinogradima,,,a ja budala otpilio,jer digla se stvar na neku 17-godisnjakinju....bemti idiota


znas kak ono ide poslije je.... nema kajanja :lol: :lol:
 

ANGUS

Novi član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
19
jd4755 kaže:
Pošto mi je ovo prvi forum u životu nisam smatrao obavezom napraviti profil o sebi a da ne bi dočekao 500-ti post bez predstavljanja evo par informacija o meni.Zovem se Vjekoslav ,imam 44 godine a ne osjećam se takoŽ ,troje djece,dva sina vaših godina i kćer srednjoškolku.Zajedno s bratom obrađujem 150 ha zemlje koja je većinom državna u zakupu.Planiramo ju otkupiti čim bude natječaj tako da možemo dalje planirati razvoj.Čisti smo ratari,sijemo najviše pivarski ječam ozimi te jari ,pšenicu,soju ,uljanu repicu te kukuruz.Po struci sam dipl. ing.poljoprivrede smjer mehanizacija studirao u Zagrebu a brat je polj.tehničar.Imamo polj. obrt ,u sustavu PDV-a smo od kad je uveden pdv.
Mehanizacija koju posjedujemo:traktor jd 4755-190ks
.........rx-170-170ks
.........rakovica 120-120 ks
.........imt 533
kombajn đđ 1620h sa svim adapterima
plugovi3-brazde 2kom
.........4-brazde 1kom
tanjurače teške quivogne 36 diskova
..........srednje mađarske 36 diskova
sijačice olt psk4 i psk 6
.........olt žitna eta-48
.........amazone d-7 3m
rotodrljače pegoraro 4m 2 kom
............majevica 3m
prikolice kamionske utva 18 t 2 kom
..........zmaj 8 t
.........zvijezda našice
malčer berti 2,7m s pomakom
kultivator 4-reda imt
............6-reda rau
prskalica mio 440 l i rau 440l
slika strojeva imate u raznim temama da ih ne stavljam ponovo.Ako koga šta još zanima tu sam otvoren za suradnju.Mislim da nisam najstariji na forumu .Što se tiče informatike samouk sam(kupio djeci komp. i zarazio se)jedino što ne mogu tipkati brzo kao profići.Koliko mi treba toliko znam(internet bankarstvo i razne korisne stvari)Za sada toliko o meni.Žao mi je zbog sve ove zbrke na forumu i smatram da forum ne sije trpiti zbog pojedinca.Jako puno ljudi kao gosti posjećuju forum i ovakve zbrke nam uopće nisu potrebne.Forum smatram izvorom informacija i razmjenom iskustava te bi to trebao i ostati.



Prijatelju mi se poznajemo
 
S

sava

Guest
Spasli ste me sa godinama imam 41.je..te kao ustanicka 1941?
Moji se generacijama bave poljoprivredom ali su svi bili masinci (bravari,glodaci itd.) mali nam je sjebao tradiciju (ups bez psovki) elektricar ''banderas''.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
nisam znao gdje bi stavio ove sličice pa ih evo ovdje.Prolazio kraj stare smokve i zapeli mi za oko plodovi koji se formiraju prvi, prije lista.Smokva je stara 30-tak godina i sam sam ju posadio kad sam išao u srednju školu.Plodovi budu vrlo krupni i sočni(puno krupniji nego na moru)Morat ću nasušiti par vijenaca pa praviti konkurenciju Dalmatincima.

Slika104-1.jpg


Slika103-1.jpg
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
:shock:
Zanimljivo, da već ima smokvi :scratch

Dal si smokvu zaštitio preko zime?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
malo naslažemo oko nje kukuruzovine i slame ali kad bude preko -15 c duže vrijeme to je ništa ne spašava.Smrzne sve što je iznad zemlje ali se vrlo brzo regenerira iz panja.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Šta tako bude zima kod vas gore.Srećom kod nas dolje nema toga.mislim jake zime
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
već dvije zime nije bilo tako niskih temperatura ali ove zime je bilo par jutara -10c
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
može mala pomoč imam pumpu ko na tvojoj slicimeđutim neče da mi pumpa naftu i to iz male bačve 50 l dali treba natočit gorivo u pumpu ili treba sama povuč isto radi na 12 v
slika162.th.jpg
[/url][/img]
 

Najnoviji postovi

Na vrh