• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JEČAM sjetva-žetva, 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.-2012..

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
R

Ratarko

Guest
Bolest ječma i lisne uši .

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Sto drugo da ti kazem osim:

Natoci hurlimana, natoci spricu i udri...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
je,ima dosta te gamadi,pošto je zima bila nikakva...a ječam malo kome da nije tako požutio...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
jel to onda predaješ u sladoranu nova gradiška?

Naravno , to je ječam za pivo .
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
i voziš traktorom u silos??ili platiš kamion?

Kada bih imao vremena i dvije dobre 16 tona prikolice ja bi to vozio sam ali do sada sam uvijek kamionom vozio .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ajd ove godine malo protegni masseya do gradiške, pa usput i mene povezeš... :lol: svejedno moraš kroz kapelu ič!
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ajd ove godine malo protegni masseya do gradiške, pa usput i mene povezeš... :lol: svejedno moraš kroz kapelu ič!

Kada bi znao da če mi prikolica izdržati išao bih ali ovako se ne usudim.
Popucale bi mi gume na prikolici jer su stare buduči da traktor ide i više od 50 km/h .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
imam ja rješenje! 8)
dođeš do kapele i onda samo ja dofuram druge felge sa novim gumama i zamijenimo ih,onako kao u boksu.... :lol:
jessam maštovit... hehehe
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
imam ja rješenje! 8)
dođeš do kapele i onda samo ja dofuram druge felge sa novim gumama i zamijenimo ih,onako kao u boksu.... :lol:
jessam maštovit... hehehe

To mi nešta dođe kao PIT STOP :D
Tako bi moglo :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
it's a deal!!!
samo daj dimenzije guma i felgi!
hehe
usput,kakve imaš prikolice?jel ima slika?
 
R

Ratarko

Guest
Nije vrijedno spomena , imam staru kamionsku prikolicu , nije kiper , vozi do 18 tona žita . Ima negdje slika kako sam utovarao soju unutra sa viljuškarom , makar mislim :?
 
B

branko

Guest
evo slike mojeg jecma poslije kise u petak i subotu

Obrisan neispravan link.

druge cu ga godine ko i ratarko pospricati da ga smanjim jer i ovak ne koristim slamu od njega (svinje od jecmene slame dobiju kraste)
 
R

Ratarko

Guest
No comment na tvoju sliku .
Å to misliš hoče li se to moči izvršiti odnosno da li če zrno uspjeti sazrijeti ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh