• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JEČAM sjetva-žetva 2012.-2022

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Je okretač skuplji, ali vrijedi. To je samo jedna od situacija.
Zato kod mene za sjetvu uvijek naoravanje dok ne stigne okretač.
Ako netko ima volje da opiše agrotehničke mjere za jari ječam.(što, koliko,kad)
 

SMJELE

Član
Tu od
7 Stu 2022
Poruka
34
@SMJELE jel prvi puta koristiš Toru, ili si več koristio? Kakva su iskustva?
Ja osobno prvi puta,ali sam u kontaktu s ljudima koji su ga koristili i kažu da vrijedi svake kune. € 🤦
Sad ću promatrati ima li uistinu pomaka jer jednu njivu nisam tretirao radi usporedbe.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
Ja sam ju koristio u soji, Tora turbo oilseeds. Neznam jel imalo kakav efekt na prinos al primjetno bolje je izgledala soja nakon tretmana…
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Pozdrav, jel zna netko zakaj mi je ovak los jecam, prosli tjedan je bil u puno boljem stanju.
Lisce s vrha se susi, izbusen je…
Kaj se tu desava i kak reagirati? Hvala C042730F-DBCA-46B5-BEF9-5DE15E58FA7E.jpeg 13526BCE-E182-4179-A8FE-68ABC53B059B.jpeg
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Možda prošlogodišnji herbicid 🤔
Dvije godine nije bilo nis na toj parceli, spricano je ove godine sa tornadom koji je sprijecil korove ali mislim da nije ostavil tragove na jecmu. A i da ima veze herbicid zakaj su listovi ovak izbuseni i imaju cudnu boju?
 

MeđiMurec

Član
Tu od
13 Sij 2021
Poruka
70
Jel netko radio zaštitu ječma Magnellom? pošto piše da je za primjenu u pšenici i repici, pa me malo strah da mu nebi naškodilo
 
Na vrh