• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Jednobrazni plug IMT 14"

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Kupujem navedeni plug ponude na br 098/1899 796
kao na slici
prodajem-jednobrazni-plug-imt-14coli-slika-16745551-1.jpg
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jajo kod mene na odpadu bio plug jednobrazni u srijedu prošlu nije takav ali u super stanju po kili 2kn
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Jajo kod mene na odpadu bio plug jednobrazni u srijedu prošlu nije takav ali u super stanju po kili 2kn

Koji je to otpad. Ak je 2 kn idem odma po njega. Mene traži za poloprivredne strojeve 4 kn/kg. u Vukovini.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Koji je to otpad. Ak je 2 kn idem odma po njega. Mene traži za poloprivredne strojeve 4 kn/kg. u Vukovini.
Turopolec ovo je moja poruka:lol: pa ni 4 nije loše još uvjek jeftinije nego u avliji kod gazde tam nemreš proć bez 200 e za plug ak je dobar ti ga kupi ja ti dam 5 po kili:partyman:
 
B

Bobo

Guest
Ja imam jednobraznjak sastavljan... OLT rama od Posavca s ruckom za stelanje a daska i sve dolje je IMT. Nova prsa stavljena na dasku, plaz i raonik dobri, ima i nazubljeno crtalo.

Cjena fiksnih 500Kn...
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Turopolec ovo je moja poruka:lol: pa ni 4 nije loše još uvjek jeftinije nego u avliji kod gazde tam nemreš proć bez 200 e za plug ak je dobar ti ga kupi ja ti dam 5 po kili:partyman:

Nije 4 kn loše al je roba dosta loša. E sad kad bi bil po 2kn to nebi razmišljal kakav je. Takav plug ak se ne varam ima ispod 200 kg?
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
oltov 16 coli plug je 190 kg a imt-ov 150 kg

mislim na jednobrazne plugove
kod nas je u otpadima cjena 3 kn/kg pa šta nađeš u dvorištu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Koji je to otpad. Ak je 2 kn idem odma po njega. Mene traži za poloprivredne strojeve 4 kn/kg. u Vukovini.

Nemrem vjerovati 4kn ja uzimal neke stvari i tražil po 2kn ko za ostalo željezo,auto prikolicu 300kn ,gajbu novu za svinje 100kn prijatelj uzel tanjurače za djelove neznam koliko platil samo znam da reče 2kn kila bila ovo prolječe
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Nemrem vjerovati 4kn ja uzimal neke stvari i tražil po 2kn ko za ostalo željezo,auto prikolicu 300kn ,gajbu novu za svinje 100kn prijatelj uzel tanjurače za djelove neznam koliko platil samo znam da reče 2kn kila bila ovo prolječe
Kod mene ti je još gore otkupljuju željezo po 1,70 a prodaju skoro po 5 kn ljetos bio neki oldtajmer traktor razmišljo sam da ga kupim ali kad sam čuo cijenu pal sam na dupe nešto više od 7000 kn za neispravan traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh