• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jeffy

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Momci, zahvaljujem se svima na lijepim željama....:)
Tko može nek dođe, kod Bundaša na šank:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sretan ročkas i još puno drugih ,blago vama kad ste još mladi:partyman::partyman::finga::finga:
 
Z

zetor4718

Guest
kolega sretan rođendan sa zakašnjenjem,sve najbolje!!jesi složio tomosa??????
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Dečki, hvala, još jednom na lijepim željama...:)
Tomos, e on je još u prostim faktorima, ili ne može kolega ili ja nemam inspiraciju....još smo u fazi prikupljanja i izrade nekih dijelova, jer je jako potrošen. A pošto sad dolazi zima, nema nikakve žurbe...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
A gde nam je Jeffy?

Na forumu ga nema od stare godine, na Mail se ne javlja, na mobitel isto (po razgovoru sa nekim drugim zabrinutim forumašima) :scratch

Ajde ako neko zna kakav drugi moguči kontakt da javi na pp.
Unapred hvala.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumašu - forumski prijatelju jeffyi! ...

., ej, pa kadi si TI mladiću u najbolji godina!., kako si proslavil - profeštal svoj rodjendan!?, nima TE ko turpije u reštu?., eh, pa ni valja uletila neka curica u tvoje maldo srce i odorala duboku brazdu., a to boli, boli, jako boli., opusti se, pomalo, svi smo to i takovo prošli.- ...
., javi se, pomalo sa tim i takovim ženskim svitom!, ma nji, mislim curic uvik ima i previše., niti jedna ni zaglavila u vojski - ratu - zarobljeništvu, retko da je ka i ratovala., one su ko tranvaj., jedan projde - pobigne., a drugi 10-set nailazi.- ...

., nadam se i vjerujem da je sve dobro, samo šteka školica., a ovoga puta je školica na prvom mestu., tek onda sve ove naše zeke - peke! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - čujemo se, Sretno TI, javi se, čekamo te SVI!!! ...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Dragi forumaši, hvala svima na lijepim željama i onima koji su pitali, i onima koju su mislili, hvala Bogu što me nema..Uglavnom, nije me bilo neko vrijeme, ma bilo je to velko iskušenje samoga mene....da vas ne zamaram imao sam nekve zdravstvene probleme, ali sad je, vjerujem OK.
Puno se toga napisalo dok me nije bilo, jako puno pametnih stvari, a vjerojatno tu i tamo koja glupost:D. Malo sam već preletio po temama, sve neću nikad, al i dalje se nadam dobrim i konstruktivnim raspravama sa malo svađa!:p
 
B

BAGERISTA

Guest
Dragi forumaši, hvala svima na lijepim željama i onima koji su pitali, i onima koju su mislili, hvala Bogu što me nema..Uglavnom, nije me bilo neko vrijeme, ma bilo je to velko iskušenje samoga mene....da vas ne zamaram imao sam nekve zdravstvene probleme, ali sad je, vjerujem OK.
Puno se toga napisalo dok me nije bilo, jako puno pametnih stvari, a vjerojatno tu i tamo koja glupost:D. Malo sam već preletio po temama, sve neću nikad, al i dalje se nadam dobrim i konstruktivnim raspravama sa malo svađa!:p

Samo da je sve uredu,,,za ostalo ima vremena,,,,,,nadam se da nije ništa loše.........pišemo se i čitamo..
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Evo, kao što svi znamo i ove godine je došao 1. maj...
Bilo je naravno odlično, pojelo se, popilo, niti sam ne znam kolko...
Bili 3-4 dana, nakon toliko godina kalnikovanja, nedostatak nije smjelo biti, jel da...:prayer:

Ps: možda smo starci jer svaki ima svoj stolac i jer su nam auti pod nosom, ali.....
Evo pokoja slika....
img3181t.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img2944o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img2945m.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img2968nb.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img2999f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Krasno, nema se što reći..
Ekipa, organizacija, vrijeme, odlične slike, zabava.. Sve pet!

Vidim da se ponešto obnavlja gore? Bio sam tamo prije nekih 20 godina i prije deset u Križevcima (vojska), no bilo je sve zapušteno.. Ako se ne varam, ono je restoran dolje?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Evo meni, ak se ne varam 11sta godina za redom.....:rolleyess:
Ma bilo je....nemam riječi, maožda, najbolje dosad..
Zidne netko popravlja...samo se nadam da nije netko od "naši" kič skorojevića8)
Je ono je restoran/planinarski dom....ma ne mogu opisati na šta liči....svako jutor smo ga skroz usrali i wc bi ponovo bio kao sunce....a tako uredne wc-e malo tko ima....usluga, hrana, urednost, cijena nešto što se rijetko viđa....isplati se ići posjetiti...a i jedna prekrasna plavuša tam radi:oops: ak ju netko zna nek ju pozdravi:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Nemam ča reč,,,,,,,,,nego bravo za sve odreda,,,,,,,,,,,,:supz::supz::supz:,,ovo se zove uživancija,,,i bit u prirodi,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
:( :x :mad: :oops: :madmana:
Možda dogodine ..........................
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Slažem se dečki, tko ikako može neka obiđe vrhove Kalničkog gorja...ima se što za vidjet i osjetit...a ako je tu još ekipa, doživljaji za pamčenje....
Jel Muhaničar da si se i ti iznenadio....;)....ničega nije nedostajalo....čak smo imali jedan gepek opreme koja nam uopće nije trebala:lol:....Jebi ga, to možda više ni ne liči na kampiranje, al nismo više u fazi sjedenja na rosnatoj travi, te da mi puž vozi speedway po čelu i te stvari...:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh