• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jeftini traktori iz EU. Istina ili laž?

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Dečki pozdrav,
nakon zime idem u kupnju stroja i gledam malo oglasnike po vani i ne mogu vjerovati da se strojevi stvarno prodaju za ovakve cijene.

Recimo, Carraro sa svom opremom iz 2008 dođe 3100€:

http://www.europe-trade-machinery.com/product.php?id=162

za te novce ovdije možeš biti sretan sa uščuvanim 539.
Možete baciti pogled na ostale strojeve na ovoj stranici i dosta ih je "jeftino".

Gledao sam dalje po netu i izgleda da ima dosta stranica sa lažnim oglasima. Uobičajena muljaža je da platiš dio para i čekaš da ti ga dovezu, što se jasno nikada ne dogodi.

Što vi mislite?
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Stalno neko povlači pitanje tih oglasa...

Gle, aj malo razmisli, da li je to moguće?
Dobiješ odličan traktor ,za vrlo malo novaca i još dostava gratis bez obzira gdje živiš...

Dobro jutro!!!!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Već je jednom na forumu bila rasprava o tim traktorima i tad su zaključili da je u pitanju obična mućka.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Dečki pozdrav,
nakon zime idem u kupnju stroja i gledam malo oglasnike po vani i ne mogu vjerovati da se strojevi stvarno prodaju za ovakve cijene.

Recimo, Carraro sa svom opremom iz 2008 dođe 3100€:

http://www.europe-trade-machinery.com/product.php?id=162

za te novce ovdije možeš biti sretan sa uščuvanim 539.
Možete baciti pogled na ostale strojeve na ovoj stranici i dosta ih je "jeftino".

Gledao sam dalje po netu i izgleda da ima dosta stranica sa lažnim oglasima. Uobičajena muljaža je da platiš dio para i čekaš da ti ga dovezu, što se jasno nikada ne dogodi.

Što vi mislite?

Javljam se iz eu i furam imt 533 .:blackeye
Novog imt/tafe ja se nemre kupit kod nas več 5-10 gd. jer nemaju homologaciju/euro norme.
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Malo sam pogledao oglase ....nema šanse - toliko bi mogao iznositi samo pdv za te traktore ,ali ako uspiješ kupiti po toj cijeni odmah reci jer ima nas više zainteresiranih ...! Ja bi onda uzeo ovoga: Fendt 818 - 2006 Price 7800,- EUR (samo da jedna nula ne fali)!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Malo sam pogledao oglase ....nema šanse - toliko bi mogao iznositi samo pdv za te traktore ,ali ako uspiješ kupiti po toj cijeni odmah reci jer ima nas više zainteresiranih ...! Ja bi onda uzeo ovoga: Fendt 818 - 2006 Price 7800,- EUR (samo da jedna nula ne fali)!

joža ja onda idem s tobom...ja zemem ovog za te pare :D

New Holland T7030 - 2009

Price: 10400,-EUR

Description:
Manufacturer: New Holland
Model: T7030PCTG
Year: 2008
Hours: 3658
Net Horsepower (HP): 215hp
Excellent Condition.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Europe-machinery-trade.com is created by Ioan nedelcu, it has 4 months old. It will be expired on 28 Jun 2013. The sponsor is GODADDY.COM, LLC.

a ovaj je pak registriran preko nekog drugog, i moš lijepo mačku o rep okačit te oglase...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Lažni oglasi da je istina naveli bi i kolko radnih sati imaju traktori al šta znaš možda su i oriđiđi
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
kum je prije 15 dana dovezo iz njemačke JD 6506 za 21 000 €

za sada je dobar,kažu da je vani vukao cisternu sa gnojem,sad ako je ta cisterna bila tri puta veća od njega onda se je i napatio.

vrijeme će pokazati.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
-baš zanimljivo,ko god traktor uvozi ,barem je tak kod nas svi kažu bio je samo u transportu,a svi preko 120ks
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
jel ce bit traktori jeftiniji,,kad udjemo u Europu??ima tko kakva saznanja,,ili cak skuplji??mislim,,na nove strojeve
 
Posljednje uređivanje:

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Teško pitanje.

Sigurno je to, da imaš otvoreno veliko tržište na kome biraš.
Od ukrajinske granice do zapadne Irske ti je sve domači trg bez nekih velikih ograničenja.

Sad koliko umeš i možeš na tom trgu naći povoljnih prilika...
 

Najnoviji postovi

Na vrh