• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jesenski sajam Gudovac 7-9.Rujan

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nadam se da ste svi forumaši sretno stigli kučama,oni najdalji i oni blizu:prayer::prayer:eek:vako kad čovijek pogleda sajam i šta se sve nudi čovijek se lagano zapita koliko to košta novaca,evo uzmite si za primjer da sad imate recimo 50 hektara zemlje a bez mehanizacije ste koliko bi trebali novca za recimo srednju klasu mehanizacije da hočete imati ono naj osnovnije,cifra da padaš ili možda griješim,sve u svemu jedna ljepa manifestacija i vidimo se na prolječe a ovako on line gotovo svaki dan:drinkers::drinkers::weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
majko mila vid čuze kolika je ,Žuti ti budi sretan što nije divlja da vas malo poganjala koji ste bili blizu,ono malo ti je konj za moje dvorište:mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za te novce imam tri clia kakvog sad imam,svaka čast ali neko ima sigurno novca i za to,ne kažu bezveze da luksuz košta:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ma ok, ali pitam dali znaš jel je u cijenu uključen i motor koji se montira otraga na dasku? Ta igračka inače ide i po vodi, a i gusjenice idu dole pa more biti gumenjak.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nisam puno gledao jer me cijena štrecnula ali mislim da imam neki katalog od njih i da ima tu brdo opcija i modela a i paprenijih cijena ,baš budem sutra vidio pojedinosti ugrubo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa ako nije, za te novce kupim polovnog transportera na kile i samo nađem sponzora za gorivo:mrgreen::mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E Žuti,ako si slikao onoga bijelog konja malo prije podneva,onda si stajao negdje uz mene i moga supruga.
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Bila sam i ja, ali u subotu...
Nisam vidla ni upoznala nikoga...a fakat gomila ljudi.

Ja sam osobno malo razočarana, bilo je jako puno mehanizacije koja me ne zanima (nit para nit zemlje za nju) iako su dimenzije zavidne, nadala sam da će biti puno veći izbor vrsta stoke, tj. više vrsta krava, ovaca, koza... a da perad niti ne spominjem! par purana i par jureka i katica... :S
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Bila sam i ja, ali u subotu...
Nisam vidla ni upoznala nikoga...a fakat gomila ljudi.

Ja sam osobno malo razočarana, bilo je jako puno mehanizacije koja me ne zanima (nit para nit zemlje za nju) iako su dimenzije zavidne, nadala sam da će biti puno veći izbor vrsta stoke, tj. više vrsta krava, ovaca, koza... a da perad niti ne spominjem! par purana i par jureka i katica... :S

Čuj u nedjelju su štale bile pune bar koliko sam ja vidio jedino vanjski boksovi kod buša i boškarina nisu bili popunjeni al znam kad čovjek neš voli da vidi uvjek mu malo tako sam ja razočaran vezano za vočarstvo...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jučer naletio usput, na kratko......pa evo par komentara

ima svega, sat i pol mi je bilo malo za pregledat sve......

imt 539, cjena mi je i prihvatljiva sa 78000kn, ali......obrada po meni nikakva, ko da su ga djeca špricala......niti jedan imt nije imao izvod za kipu.....što je opet minus......jako sam se razočarao.......a šteta što to sve tako rade......

sijačica, pneumatska 4 reda, subotica......bila 33 900, na sajmu 35 900......i to je otišlo gore......

jedino prskalica od 440 litara je bila 8200kn u nekoj firmi na popustu, a kod agrotehnike 10 000kn, to mi nije bilo baš jasno

krunjači kukuruza 3300kn i 5000kn sa uvrečavanjem, sa sajamskim popustom......

najviše gužve sam primjetio na štandu, gdje su se prodavali rezervni djelovi.......dečki su stalno imali posla
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A ona JD balirka,sa 2 široka remena,i nekim cudnim poklopcem? :supris:
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Čuj u nedjelju su štale bile pune bar koliko sam ja vidio jedino vanjski boksovi kod buša i boškarina nisu bili popunjeni al znam kad čovjek neš voli da vidi uvjek mu malo tako sam ja razočaran vezano za vočarstvo...

Na žalost u subotu nisam vidla niti buše niti boškarine... (a buše su me izuzetno zanimale) do nekih konja se nije moglo prići... bile su valjda dve vrste koza... (one su me isto zanimale, jer bi ja...sebi za gušt ili tu malu kravicu ili neku kozicu)tak da sam ja sve skupa razočarana, jer sam se tamo nadala više se informirati o nekim životinjama, uzgajivačima....
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Bila sam i ja, ali u subotu...
Nisam vidla ni upoznala nikoga...a fakat gomila ljudi.

Ja sam osobno malo razočarana, bilo je jako puno mehanizacije koja me ne zanima (nit para nit zemlje za nju) iako su dimenzije zavidne, nadala sam da će biti puno veći izbor vrsta stoke, tj. više vrsta krava, ovaca, koza... a da perad niti ne spominjem! par purana i par jureka i katica... :S

Na žalost u subotu nisam vidla niti buše niti boškarine... (a buše su me izuzetno zanimale) do nekih konja se nije moglo prići... bile su valjda dve vrste koza... (one su me isto zanimale, jer bi ja...sebi za gušt ili tu malu kravicu ili neku kozicu)tak da sam ja sve skupa razočarana, jer sam se tamo nadala više se informirati o nekim životinjama, uzgajivačima....

Čuj drugi put pregledaj program događanja pa ciljano odi taj dan kad je na programu aukcija i ocjenjivanje stoke a ima koliko znam i jedan sajam između SKOK ak se ne varam tak se zove budu dečki domači rekli ... Ajde Bjelovarčani malo pomoči o tim događanjima u vašem kraju, a i o samom događanju vezano za stoku na proljetnom i jesenskom. Tenx unapred
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ima u 5 mjesecu,LOREKO,tu ima svega a mehanizacije najmanje,ima i SKOK ,tamo su samo konji i oprema uglavnom kako kaže gec treba pratiti internet stranicu Bjelovarskog sajma i to je to:mrgreen::mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh