• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

joekiki

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
joekiki kaže:
Pozdrav svima!
Murfy... :evil: kosa mi se naježi...samo kad ga spomenem!!!
Zbalija - vidim da je i kod tebe zamrsio malo oko volana,,,al srećom reče da se povratilo ispravan rad volana!
I opet je Murfy gurao nos,gde netreba!
Ajd pa pozdrav, i srećno svima na susretu forumaša u Gudovcu! :weedman:
Pozdrav Joe! :mrgreen:

Joekiki upravo tako kod mene je bio u privremenoj posjeti, to ti je ono kad ljudi izazivaju vraga,
a lijepo sam rekao da ga ne prizivaju!


I ja se pridružujem neka bude sretno i lijepo vrijeme na susretu forumaša u Gudovcu, nažalost ne mogu doći :oops: .
 
J

Jadranko

Guest
heheh nisi mogao a da ne sjednes na Japanca :lol: :lol:
samo je ta nova kubota skuuupa ajme majko...
Fala fala..Merc je legenda :p
 
J

Jadranko

Guest
hej pa dali itko kupuje japance kod vas..
ovi novi su mi full preskupi dali ima onakvih polovnjaka kao kod onog u gradistu pored ZU ..??
sa kakvim slicicama je obljepljen ovaj Tomica ???? Zivotinjsko Carstvo :D :D :D :D
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
joekiki kaže:
A da lažem...bilo je Tome,,,ali ne izloženo...ceo dan se vozao lik po sajmu(neki radnik na sajmu)...pa mu ja kažem "STANI"...da te slikam...

Ali japanaca bilo...auuuuu,,,,kolko hoćeš!
Pozdrav Joe! :mrgreen:
a plavusa iza popravlja frizuru misleci da nju nisanis
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Prijatelju Joe neka ti je sretan rođendan!
Želim ti puno sreće i zdravlja i svega što si sam poželiš,
živio ti nama dugo, dugoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!


:partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman: :gitarist:
 
S

Suncokretica2

Guest
Eto, slučajno naletjeh baš na pravi dan - sretan ti rođendan! :)
Nasmijao me tvoj prvi post ovdje i podsjetio na mene - već sam dvaput bježala od poljoprivrede u grad i opet me nekako život vratio na zemlju....nemo'š pobjeć od sudbine, a ono što ne možeš promjeniti, možeš prihvatiti i pomiriti se sa tim :))))) POzzz!
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Sretan rođendan joe :gitarist: :partyman: :gitarist:
Neka marfi više ne dira tvog tomu.
 
G

GROF

Guest
Veliki pozdrav dalekome prijatelju!

Sretan ti tvoj rodjendan!, puno; zdravlja, sriće, novaca, zdravoga seksa, ljubavi sa svima!!!

E moj! joekiki!!!., popili smo za tvoj i za moj rodjendan!., i ajmo delat tamo kadi smo stali sa poslom, a godine lete ko minute!., u jebote koda je čer bilo 21., samo misliš kako ćeš kakovu pizdariju napravit, kamo će se putovat po prelu, kada je ka utakmica da se pobigne gljedat u Zagreb da se nemora delat, kadi ima kakova pivaljka, pijanka, kadi je ka konobarica i pivačica bolja od ke,... ki koga i kadi more "počastit",...

... prijatelju!., budi dobar, pozdrav tvojoj predivnoj obitelji! BOG VAS BLAGOSLOVIL!!!., čitamo se...
 
A

Attila

Guest
Misterija je rešena! Szevasz, földi! :D Dobro da smo se sreli u Hrvatskoj! :lol:
 
A

Attila

Guest
joekiki kaže:
Attila kaže:
Misterija je rešena! Szevasz, földi! :D Dobro da smo se sreli u Hrvatskoj! :lol:
hehehe...szevasz... :lol:
ajd na pivo, lepo ladno, sve se rosa uhvatila, al ne klizi iz ruku, nego u grlo... :lol:
Živ bio...pozdrav Joe! :mrgreen:

Pa to se ne odbija! Živeli! :drinkers:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Szevasz, földi!
:scratch :roll: :scratch ...

... :shock: ...

... :p pozdrav zemljak :p :lol: :D ;)


Nek vama prija pivo, ajd još jednog umesto mene :D
 
A

Attila

Guest
firemanpeter kaže:
E pa da, vidite i sami, ja sam več počeo učit :lol: :lol:

Nagyon jó! (čitaj: nađon jo) Valódi zseni vagy! (valodi ženi vađ)
Veoma dobro! Pravi si genije! :D

Ako ovako nastavimo, brzo ćemo stići i do psovki - prvih stvari koje se u svakom jeziku nauče! Čak i pre gramatike! :lol: :lol: :lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E ovo če bit pretežko za mene :scratch :D . Ajmo mi dalje ovako, bez mađarščine. Jer ako ja počnem mađarski nečete me razumet nit vi mađari a kamo li ostali :lol: :lol: Da nebi ja izumija koju magarščinu :lol:
 
A

Attila

Guest
Ih! Pa ako su mogli toliki drugi da reformišu jezik, što ne bi mogao i ti? :lol:
Okej, vraćamo se na svima nama poznat jezik da bi se mogli zdraviti i psovati bez upotrebe google translator-a! :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
sretan ti rođendan joe.......:gitarist:
2v2ty82.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh