• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

joekiki

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
.....................
 
Posljednje uređivanje:

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Sretan rođoš Joe :partyman: Neću ti napisati dobro došao kad si sa već domaći i imaš postova i postova, ali zna se da si dobro došao :lol: Pozdrav i samo nastavi po tom korovu ili pusti koke da ga iskljucaju :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
E Joe, pa osim kaj si majstor, ti si i poeta... :D
Ovo si tak lijepo sročil, k'o da si lirska duša a ne "seljak".

Želim ti puno zdravlja i veselja, i Marfi-ja u zatvoru.

Živio!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sretan rođendanc JOEKIKI :!: :!: :!: :!:


Nego, ajde vi sad meni lepo objasnite kakve su to priče oko G. MARFIJA :scratch :scratch :scratch :mrgreen: , pročitah cijelu temu o tomo vinkoviću, i pratim je inaće, ali do dana današnjeg nisam skužio tu priču sa Marfijem, jel je to neka zejebancija ili što, il sam toliko glup da jednostavno ne kužim.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :scratch
 
B

Bobo

Guest
Sanana: Murphy je jedan covjek (neki vojni inzinjer ili tako nesto) po kojem su "glupavi" zakoni dobili ime "Murphijevi zakoni"

Najpoznatiji od njih su:

Kruh uvjek pada na namazanu stranu

Ako moze poci po krivu, poci ce po krivu

A ako nista ne moze poci po krivu, svejedno ce poci po krivu...

Ono sto trazis nikada nije tamo gdje trazis, vec se uvjek nalazi na mjestu gdje nikad ne bi trazio...


Kad sarafaju po traktoricima, decki se zezaju da im je u posjetu dosao Marfi (po izgovoru) i da je sve poslo po krivom putu ;). Sad ga Joe drzi "zakljucanog" da deckima ne pravi probleme...
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
joe dobrodošao na forum :!: ;)

želim ti sritan rođendan :!: :gitarist: :gitarist: :partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers: :gitarist: :gitarist:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Joe nema smisla da napišem dobro došao, kad si na forumu duže od mene.
Pa ću napisati ovako baš si to lijepo i kratko opisao se u par riječi da znamo malo više o tebi.

Što se tiče tvoje motike, ja se držim one stare narodne:"Nema kruha bez motike!"


Bobo kaže:
Kad sarafaju po traktoricima, decki se zezaju da im je u posjetu dosao Marfi (po izgovoru) i da je sve poslo po krivom putu ;). Sad ga Joe drzi "zakljucanog" da deckima ne pravi probleme...

BOBO što moramo uvjek biti ozbiljni? :oops:
Kad je šteta moramo nekoga okriviti (pa nečemo valjda mi biti krivi za štetu :lol: )!.
A i malo šale još nikog nije ubilo!

A što se tiče Marfija, nije baš uspješno izvršeno pritvaranje jer je radio štetu po cjeloj ex. YU u ovih dva-tri mjeseca i traži dalje male traktore da radi štetu (valjda mu se dopadaju). :scratch
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
joe jesi li sastavio tomu?????
di su slike????? :roll: :roll: :roll: ;)

zbalija kaže:
Što se tiče tvoje motike, ja se držim one stare narodne:"Nema kruha bez motike".

zbalija ja se slažem s tobom,bar imam sve vlastito šta valja i nemoram kupovati uvozno povrće u trgovini,a imam i voćaka tako da imam i domaćeg,zdravog voća. ;)
naravno to sve mi se nalazi na selu :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hvala Bobo na objašnjenju za Marfija :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
G

GROF

Guest
...SRETNO TI JOEKEKI!

ma uvik te je lipo za čitat., a kada tomu skompletiraš., daj slikice.-
bog!., čitamo se...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Bobo kaže:
Sanana: Murphy je jedan covjek (neki vojni inzinjer ili tako nesto) po kojem su "glupavi" zakoni dobili ime "Murphijevi zakoni"

Najpoznatiji od njih su:

Kruh uvjek pada na namazanu stranu

Ako moze poci po krivu, poci ce po krivu

A ako nista ne moze poci po krivu, svejedno ce poci po krivu...

Ono sto trazis nikada nije tamo gdje trazis, vec se uvjek nalazi na mjestu gdje nikad ne bi trazio...


Kad sarafaju po traktoricima, decki se zezaju da im je u posjetu dosao Marfi (po izgovoru) i da je sve poslo po krivom putu ;). Sad ga Joe drzi "zakljucanog" da deckima ne pravi probleme...

Živa istina!!!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
joekiki kaže:
...Ooooo glupi Joe!!!! :oops:
Pozdrav Joe! :cry:


Ovo mi se sviđa!
Čak je u rimi! :lol: :lol: :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
joekiki kaže:
Hehe..tebi se baš dopada rima...al meni se baš nerimuje - što me čeka,,,znaš onaj čuveni gospodin na M....! :lol:

Znam kako ti je, u sličnoj koži sam bio ja.
Znam čuveni g. Marfi je vjeran naš prijatelj kod servisiranja i popravka TV, ne možemo si tu puno pomoći kad se njemu dopadaju mali traktori isto kao i nama.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
joekiki kaže:
Pozdrav svima!
Nisam još kompletirao traktor!Krenuo sam u orezivanje voćnjaka,,,pa sam kratak sa vremenom!
Ali se priprema limarija,,,zavarivanje,,,šmirglanje,,,itd!
Već mi je dopizdelo! Al šta ću,,,kad sam počeo jesti go... moram do kraja!
E da...nabavio sam nalepnice za tomu!
Treba da ih fotkam, da vidite!
Pozdrav Joe! :mrgreen:


Znam kako je sa vremenom, uvijek ga je premalo!
Što se tiče limarije tu valjda ne može ništa "popraviti" naš vjerni prijatelj i kolega kod popravka TV g. Marfi!? :?: :!:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Marko355 kaže:
Gospon Marfi je skužio da vam nemože ništa pa je odustao!!! ;) ;) ;)


Si siguran?
Nemoj izazivati vraga!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
zbalija kaže:
Marko355 kaže:
Gospon Marfi je skužio da vam nemože ništa pa je odustao!!! ;) ;) ;)


Si siguran?
Nemoj izazivati vraga!

Nikoga ja neizazivam...
 

Najnoviji postovi

Na vrh