• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 3140

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Pozdrav forumaši, trebam pomoć, ovih tjedana bi trebali kupiti traktor do 70000 kn, izbor je pao na njih par, a među njima je John Deere 3140. E sada traktor sam vidio vozio itd... odličan je, ulje ne flisuje nigdje, odlicno pali, nama lufta nigdje, sve utegnuto, svaki prekidač i lampica radi, sva stakla itd. Ali brine me jedna stvar a to su djelovi za taj traktor i neznam dali dotični traktor ima neku serijsku manu ili tako nešto, pa molim ako netko ima jd 3140 neka se javi sa iskustvima. Svaki savjet dobro dosao. Pozdrav
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Pozdrav forumaši, trebam pomoć, ovih tjedana bi trebali kupiti traktor do 70000 kn, izbor je pao na njih par, a među njima je John Deere 3140. E sada traktor sam vidio vozio itd... odličan je, ulje ne flisuje nigdje, odlicno pali, nama lufta nigdje, sve utegnuto, svaki prekidač i lampica radi, sva stakla itd. Ali brine me jedna stvar a to su djelovi za taj traktor i neznam dali dotični traktor ima neku serijsku manu ili tako nešto, pa molim ako netko ima jd 3140 neka se javi sa iskustvima. Svaki savjet dobro dosao. Pozdrav

ako je stanje takvo kako kazes i ti novci u pitanju onda kupuj jer ce se prodat brzo :icon_mrgreen:
za djelove se nemoras brinit imas ih sad gotovo u 90% trgovina koji drze djelove za traktore a da su skuplji od drugih traktora to je istina, i traktor ima serisku manu a to je potrošnja kao kod svih drugih JD-a
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
jel ima netko sa foruma ovakav john deere? I koji se traktori mogu kupiti jos za tu cijenu ali minimalno 75 konja 4x4? Preporuke?

Na koliko radnih sati john deere 3140 mjenja brojac radnih sati na nulu i pocinje brojati od nule?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
jel ima netko sa foruma ovakav john deere? I koji se traktori mogu kupiti jos za tu cijenu ali minimalno 75 konja 4x4? Preporuke?

Na koliko radnih sati john deere 3140 mjenja brojac radnih sati na nulu i pocinje brojati od nule?

trenutno imam seriju 40 samo malo veceg od toga tvog
a sat okrene na 9999 rh pa ide ispočetka
 
T

torpedo90adrijat

Guest
ljudi imam u ponudi john deere 3140 ali problem je u tome sta kaze covjek da mu ne radi 3 brzina sve druge rade samo 3 brzina ne,sta bi to moglo bit dali se isplati slagat?koliko bi dosao popravak?i kolko brzina ima taj traktor i sta sve ima?moze neki detalji za taj traktor?max brzina kolko brzina i kojih i dali ima kakve kalače ili multi power?novi sam na forumu
 

Najnoviji postovi

Na vrh