• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6M i 6R

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
b96b8n.jpg

2n83pjk.jpg

2ektzrk.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
ERO cestitam nek se otplati i zaradi dva druga jel samo joni od traktora ili imaj neki drugi na slikama su samo oni!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Čestitam na kupnji !!
Jedino,zašto niste uzeli naprijed ph+kardan,ipak se bavite stočarstvom pa je to od velike koristi ?
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Čestitam na kupnji !!
Jedino,zašto niste uzeli naprijed ph+kardan,ipak se bavite stočarstvom pa je to od velike koristi ?
Prednja hidraulika i kardan su preko 10 000 eura plus PDV
Skupa igračka a koliko se vidi u pozadini imam drugog 6420 sa prednjim utovarivačem i ne treba mi na ovom drugom Ph i kardan
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
ERO cestitam nek se otplati i zaradi dva druga jel samo joni od traktora ili imaj neki drugi na slikama su samo oni!!
Bio je McCormick MTX 120 i on je otišao pod račun za ovog džonija.
A glavni nam je traktor koji se svakodnevno pali po više puta u stočarstvu IMT 539
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Cestitke na kupnji . vidim da ima tls prednju osovinu, znaci getriba je 50 km ?
Kakav mjenjac ima ? Kolika mu cijena izasla ?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Znaci od tolki zvijerki na dvoristu nista bez zvijeri od IMT-a:(happy)::(happy):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
A koja je razlika između M i R .?Zainteresiran sam za 6175 sa utovarivacem

2ff008140e368680860ddbc83b34f473.jpg


S7 edge koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ne vjerujem da je samo oprema mora biti i drugo..
Možda ubrizgavanje ili mjenjač..ne znam zato i pitam

S7 edge koristeći Tapatalk
 

kuhn

Novi član
Tu od
3 Pro 2014
Poruka
10
Pozdrav!
Trebam savjet koji mjenjač uzeti za novi JOHN DEERE direct drive ili auto power?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Njihov Direct drive ti je jedna vrsta bezstupanjskog prijenosa, poput vario mjenjača, ali je dosta drukcije konstrukcije...
Drugo ne znam, jer nisam ni pitao, taj ide na traktore koji su za mene preveliki :)
A autopower je full powershift mjenjač, ima 6 grupa i 4 powera, makar mi je logicnije da ima 4 grupe i 6 powera..., ili i je tako pa sam ja krivo shvatio.
Uglavnom imas rucicu ili gumbe + i - i to mijenjaš bez kvacila sve, i grupe i powere, ustvari tvoje je da šaltaš a on vec mijenja grupe i powere kako je potrebno.
I trebao bi imati funkciju da kompletno sam mijenja brzine ovisno o opterecenju, ti namjestiš do koje brzine najviše hoćes da ide i na koliko okretaja hoces da prebacuje.
Tako je meni njihov zastupnik objasnio za autopower mjenjač kad je bio kod mene.
 
Na vrh