• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

marijogjulic

Član
Pridružen(a)
26 Lis 2013
Poruka
421
Pozdrav ekipa, dali tko ima iskustva sa John Deere IMS (Implement Management System)
Ako ima molio bi da mi malo pojasni kako se koristi, te programira :)

Marex

Član
Pridružen(a)
11 Sij 2015
Poruka
72
john deer 6130,20008-2010 godiste nisam siguran,prednji kraj u voznji skace,sta bi moglo biti u pitanju jel zna neko slucajno

borna92v

Član
Pridružen(a)
23 Sij 2013
Poruka
573
Pozz ekipa, imam pitanje ako mi netko moze pomoc. Kupil sam pred desetak dana John deere 6210, 2001, godina traktor je od poznatog čovjeka, napravil sam desetak sati, malo vožnje i oranja, traktor je super. Jutros ga upalim i primjetim čudan zvuk prilikom okretanja volana, nekaj iza cvili oko hidraulike, dok ne diram volan sve ok, cim pocnem vrtit volan nekaj se cuje iza, jel ima ko kakvu ideju kaj bi to moglo bit ako je ko imal slicno iskustvo, ulja u getribi ima, sve normalno radi osim kaj se to cuje, kad dignem i spustim ruke od hidraulike za kopcanje, i onda diram volan ne cuje se neko vrijeme i onda za cas opet pocne dok pomaknem volan... hvala unapred

borna92v

Član
Pridružen(a)
23 Sij 2013
Poruka
573
Ulja ima, pumpa je dobra, veli frend kaj je radil prije u servisu JD, da je filter hidraulike jer ima slab protok kad je pri kraju i onda tak fučka i cvili, budem u ponedjeljak kupil filter pa budem videl... al veli frend da se niš nemre desit i da radim do ponedeljka normalno s traktorom... hvala na savjetima ekipa

Adis90

Član
Pridružen(a)
3 Tra 2010
Poruka
638
Da li mozda neko zna, na koliko se podesavaju capice na korpi lamele za john deere 1030(traktor ima pover)

slatky

Član
Pridružen(a)
28 Tra 2008
Poruka
222
Baš tako, naša nam draga Hrvatska. Ubiti to je sahtanio Todorić uvođenjem Fendta pa se ovo vozilo bez održavanja dok ne krepa.

welger

Član
Pridružen(a)
20 Stu 2012
Poruka
362
Imam problem s jd 6420 2004 godina, 8200 rs, ako netko zna sta bi moglo biti ili je imao takav kvar u biti dva kvara, sta je u pitanju?

PROBLEM:
1. Hidraulika od poluga nezeli raditi, znaci ne reagira ni na tipke unutra ni izvana ni rucno dizanje iznutra znaci nikako nedize i kad ugasim traktor opet radi normalno i onda opet se desi kasnije isti problem.
Tipa danas cjeli dan rad sa rotodljacom 3 do 4 puta,(prije se manje desavalo sad sve cesce) stane i ne zeli dignuti prikljucak pa se mora ugasiti traktor i upaliti onda je sve ok nekoliko sati.
Pa me zanima dali znate sta je navedeni problem?

2. Prilikom rada kardanskog vratila od nazad pali onaj zuti trokut na prednjoj tabli i blinka i kad se prebaci na digitalnom ekrancicu dole na prikaz okretaju kardana ne pokazuje okretaje nego prazno i sa strane di sjaji na primjer ako je upaljen kardan na 540 inace sjaji lampica da radi a kad se to desi ona se ugasi a kardan normalno radi, mada se ugasi ta lampica sa desne strane, plinka upozorenje usklicnik na tabli i ne pokazuje na digitalnom satu okretaje kardana?

Kad okrenem onu gljivu onaj krug za paljenje kardana sa desne strane malo ljevo desno kako kad onda opet sve bude dobro nista ne blinka i sve je normalno napominjem kardan cijelo vrijeme radi normalno bez stajanja ali ovaj problem se desava gotovo svakih 10 minuta i onda moram promrdati gljivu tu ili kotac kako vec i onda sve ok ali sve cesce i cesce se desava?

C

Na vrh