• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Cca 35km/h pretpostavljam? Dušu dao za lakše radove, a smatram da je to relativno nepoderiv stroj. Sviđa mi se jako i čestitke na prinovi.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Tako je, maksimalna brzina je 35km/h, traktor je ofarban, (motor nije farban, suh je, pali na zub), mjenjač radi bez ikakvih, trzaja, znači kao da je sad napravljen, i ono što me je najviše očaralo na njemu je unutrašnjost, kao novi je, miriši što bi se reklo (vjerojatno je nekad tapaciran), ali nema veze, traktorčić nam je zapeo za oko i uzeli smo ga, jedino što su prve gume slabe, ali budemo to riješili.

Kažem, kad ga dovezemo bit će više detaljnijih slika.

Hvala na čestitkama . :ppozdrav:
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Kad se pretisnu dugmići na blatobranu dali je normalno da diže i spušta jaaako sporo, cca 40 sek za dignat još više za spustit!?
Iz kabine radi normalno!
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Mislim da da. Meni nažalost od 4 gumba radi samo jedan, ne znam od kud krenut, tj više mi se ne da a to je jako korisno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Meni bi to bilo i logički da izvana radi sporije.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Da sporije ok, ali tu govorimo o 1min za spustit same poluge.
Kolo u kabini je stavljeno na zeca ali mislim da ne utječe na to.
Na steyru 1-2sec krene sporo i onda spusti u jo 5sec.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
To je ispravno, da se ne desi baksuz... Nije par ljudi stradalo zavlačeć se u IMT-a da dignu korpu i slične priključke.

Unutarnje komande nemaju veze s vanjskim komandama, jer ti možeš maksimalno spustiti ili podignuti neovisno o tome kako je podešeno na joysticku u kabini.

Zamisli da ti priključak samo padne dolje, nebitno za operatera... Sjebe ti tipa špiceve ili raonike dok si rekao keks.

Kod mene je odvaljen jedan špic na raoniku, ja mislio da sam ga izgubio u oranju zbog poderanih šarafa. Stari se kasnije izdao da nije nadesio brzinu spuštanja nego je ostavio na najjače za drljaču pa je plug ošlajpičio o beton kao kamen i bye bye špic na zadnjoj brazdi 😂 Jbg, shit happens.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Slažem se da mora ić sporije i da mora bit sigurno, ali to je toliko sporo da idem prije u kabinu spustit nego vani.
Svaki mora neku manu imat...
Ako je svo zlo u tome, dobro je.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Ja ga dobivam na prevaru. Kad je neki priključak zakačen, dok pritisneš taj vanjski gumb krene onako brže, pa uspori. Ja onda svaki par sekundi pritišćem taj gumb za dolje.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Čini se meni da nije problem u traktoru... Nego u vama nervozama 🤪🤣

Od oka približno kod kačenja podigneš, natjeraš i izvana treba svega par sekudni da zakačiš.

Kod otkačivanja, odmah izvčueš osigurače kugli, pustiš stroj i rasteretiš sa donjom tipkom na joysticku, ako trebaš vani malo pripomoć čekićem to odmah pada dolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh